حضور حداکثری در انتخابات نشانه تأیید نظام و انقلاب است

حضور حداکثری در انتخابات نشانه تأیید نظام و انقلاب است

به گزارش سراج24؛ سردار علی ملک شاهکوهی بعداز ظهر دوشنبه در دیدار با ائمه جمعه شرق استان اظهارکرد: در جنگ ایران و عراق، دشمن آمده بود که بساط جمهوری اسلامی را جمع کند و ایستادگی مردم و قرار گرفتن آن ها پشت امام راحل (ره) سبب شد نه تنها دشمن نتوانستند به اهداف خود برسد بلکه امروزه جمهوری اسلامی در سطح منطقه و جهان مقتدر است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: امروزه جمهوری اسلامی از نظر قدرت جهانی و منطقه ای در بهترین شرایط خود قرار دارد و با توجه به توطئه های مستکبرین علیه جمهوری اسلامی، نه تنها قدرت منطقه ای و جهانی ایران کاهش نیافت بلکه نفوذ ایران در منطقه و در کشورهای اسلامی افزایش پیدا کرده است.

ملک شاهکوهی بیان کرد: وجود امنیت و وحدت میان برادران اهل سنت و شیعه از برکات انقلاب اسلامی است که سبب شده است ما برادرانه کنار همدیگر بنشینیم، صحبت کنیم، قرآن بخوانیم و این چیزی است که آمریکائی ها و دشمنان اسلام چشم دیدن آن را ندارند و از خداوند خواستاریم هیچ گاه این دو نعمت از ما گرفته نشود.

وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات تمام انقلاب اسلامی و یا به عبارت دیگر اسلام در مقابل تمام کفر ایستاده است و حضور پرشور مردم و در نهایت پیروزی در این انتخابات، به منزله پیروزی اسلام و انقلاب اسلامی و از طرف دیگر شکست در این دوره از انتخابات آسیب جدی به اسلام وارد خواهد کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: انتخابات ۱۴۰۰، انتخاب فرد و حزب سیاسی نیست بلکه تأیید انقلاب و اسلام است زیرا تمام کفر در مقابل اسلام ایستاده است و تمام تلاش آمریکائی ها و دشمنان انقلاب این است که انتخابات ۱۴۰۰ کم رنگ شود؛ از این رو حضور حداکثری در پای صندوق های رأی این مفهوم را به دشمنان می رساند که ما این کشور، اسلام و انقلاب را دوست داریم.

اخبار مرتبط

گلستان رئیسی؛ وعده ها و دستورها

رئیس‌جمهور روز جمعه به استان گلستان سفر می‌کند

ویدئو/ حضور حداکثری در انتخابات

0 نظر

ارسال نظر

capcha