تکریم خانواده شهدای کرمانشاهی الگوسازی و معرفی الگوهابه جامعه است

تکریم خانواده شهدای کرمانشاهی الگوسازی و معرفی الگوهابه جامعه است

به گزارش سراج24، هادی عسگری اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران سنت پیامبر است که در جنگ احد و بدر و دیگر جنگ‌های صدر اسلام، از خانواده شهدا دیدار می‌کردند و جویای احوال همسران و فرزندان آن‌ها بودند.

وی افزود: ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) در برگشت از تبعید بلافاصله به مزار شهدا رفته و با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار کردند، مقام معظم رهبری در طول سال‌های پس از انقلاب دیدارهای منظم با خانواده شهدا داشتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: این دیدارها برای اطلاع از مشکلات خانواده‌های شهدا و توجه به آن‌ها است، نباید نسبت به خانواده شهدایی که عضوی از خانواده خود را در راه دفاع و عزت و استقلال کشور از دست دادند، بی‌تفاوت بود.

وی با اشاره به اینکه انسان‌های بزرگ خوبی‌ها، ایثار و گذشت را فراموش نمی‌کنند، ادامه داد: دیدار با خانواده شهدا به منظور تکریم از خوبی‌ها، ایثار، استقلال، عزت و شرافت ملت است.

عسگری با تاکید بر اینکه تکریم خانواده شهدا در واقع الگوسازی و معرفی الگوها به جامعه است، تصریح کرد: از دیدار با این خانواده‌ها که همچون کوه در برابر مشکلات ایستادند، روحیه گرفته و باید از آن‌ها به عنوان الگوی یاد کرد.

اخبار مرتبط

آزادسازی۱۰۰زندانی جرایم مالی کرمانشاه در دهمین مرحله از طرح احرار

وزیر کشور: بهبود معیشت مرزنشینان استان کرمانشاه در دستور کار وزارت کشور است

اپلیکیشن «در قلب مردم» تولید شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha