تکریم خانواده شهدای کرمانشاهی الگوسازی و معرفی الگوهابه جامعه است

تکریم خانواده شهدای کرمانشاهی الگوسازی و معرفی الگوهابه جامعه است

به گزارش سراج24، هادی عسگری اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران سنت پیامبر است که در جنگ احد و بدر و دیگر جنگ‌های صدر اسلام، از خانواده شهدا دیدار می‌کردند و جویای احوال همسران و فرزندان آن‌ها بودند.

وی افزود: ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) در برگشت از تبعید بلافاصله به مزار شهدا رفته و با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار کردند، مقام معظم رهبری در طول سال‌های پس از انقلاب دیدارهای منظم با خانواده شهدا داشتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: این دیدارها برای اطلاع از مشکلات خانواده‌های شهدا و توجه به آن‌ها است، نباید نسبت به خانواده شهدایی که عضوی از خانواده خود را در راه دفاع و عزت و استقلال کشور از دست دادند، بی‌تفاوت بود.

وی با اشاره به اینکه انسان‌های بزرگ خوبی‌ها، ایثار و گذشت را فراموش نمی‌کنند، ادامه داد: دیدار با خانواده شهدا به منظور تکریم از خوبی‌ها، ایثار، استقلال، عزت و شرافت ملت است.

عسگری با تاکید بر اینکه تکریم خانواده شهدا در واقع الگوسازی و معرفی الگوها به جامعه است، تصریح کرد: از دیدار با این خانواده‌ها که همچون کوه در برابر مشکلات ایستادند، روحیه گرفته و باید از آن‌ها به عنوان الگوی یاد کرد.

اخبار مرتبط

تکمیل ورزشگاه دهکده المپیک کرمانشاه نیازمند ۴۵ میلیارد اعتبار است

اطلاعات سپاه ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق را در کرمانشاه کشف کرد

تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha