خلق حماسه ماندگار در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

 خلق حماسه ماندگار در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش سراج24، بار دیگر مردم غیور ایران اسلامی در معرض آزمایش بزرگی قرار دارند تا با حضور گسترده و همه جانبه خود یاس و ناامیدی دشمنان را به ارمغان بیاورند.

یقیناً انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با خلق حماسه ای بزرگ و ماندگار در تاریخ کشورمان ثبت خواهد شد و غیرتمندان این سرزمین سربلند بیرون خواهند آمد.

با توجه به اینکه در حال حاضر مردم از نظر اقتصادی و معیشتی در وضعیت مناسب و خوبی قرار نداشته و جایگاه کشور نیز از نظر داخلی و بین المللی تحت فشارهای دولت های استکباری قرار دارد، لذا نیازمند نگاه نو و تفکری جدید برای تحول در فضای کشور با مدیری کارآمد، با کفایت، باایمان، عدالتخواه و پاکدست با عملکردی جهادی  انقلابی است تا هم در زمینه بین المللی به سمت نگاهی باز و روشن و تعامل با کشورها پیش برویم و هم در داخل آرامش و رفاه نسبی برای مردم ایجاد شود.

از آنجا که دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی در حال ایجاد فضایی آلوده هستند و مردم را تشویق به عدم حضور در انتخابات می کنند و تعدادی از ناآگاهان داخلی نیز با همصدایی با بیگانگان بر طبل عدم حضور در پای صندوق رای می کوبند، اما مردم انقلابی با الگوگیری از شهیدان بویژه سردار دلها و مرد میدان شهید قاسم سلیمانی با شور و شوق به پای صندوق های رأی خواهند آمد و حماسه به یاد ماندنی دیگری را در تحولات سیاسی و اجتماعی رقم می زنند و سرنوشت کشور را به دست فردی اصلح و کاردان می سپارند.

علیرغم اینکه متأسفانه دنیای امروز و همچنین کشورمان درگیر بیماری کرونا و مقابله با ویروس منحوس کووید ۱۹ هستند، اما جنب و جوش هواداران انتخابات و فراهم بودن بستری مناسب و فضای آزاداندیشی نشان از اتفاق بزرگ در ۲۸ خرداد را دارد.

همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند: بنده اصرارم بر حضور حدّاکثری و عمومی ملت ایران به‌خاطر این است که می‌بینم و میدانم که حضور یکپارچه‌ی مردم، حضور پرشوق و امیدوارانه و قدرتمندانه‌ی مردم موجب می‌شود که دشمن مأیوس بشود؛ وقتی دشمن مأیوس شد، کارآیی خود را از دست خواهد داد.    «۱۳۹۲/۰۳/۲۲»

بی شک ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی با حضور پررونق و همگانی خود در روز انتخابات پای صندوق های رأی هم موجب قطع طمع و تعرض دشمن خواهند شد و هم بر عزت، مصونیت، امنیت و اقتدار کشور افزوده خواهد شد.

اخبار مرتبط

عقلای عراق اجازه دخالت بیگانگان در تعیین دولت آینده را ندهند

لزوم جبران تبعات انتخابات اخیر در عراق

لزوم بازگشت عراق به مسیر ثبات و آرامش

0 نظر

ارسال نظر

capcha