انتخابات سوریه را الگو قرار دهیم

انتخابات سوریه را الگو قرار دهیم

به گزارش سراج24 و به نقل از دفتر امام جمعه، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خصوص جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان اظهار کرد: این ستاد به صورت فصلی نشست‌هایی را با حضور تعدادی از مسئولان از جمله استاندار، فرماندهان نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران و مدیران ادارات اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، آموزش و پرورش و دادستان اصفهان برگزار می‌کند و در آن گزارش عملکرد ستاد توسط دبیر آن ارائه می‌شود.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان افزود: مصوبه امروز نشست فصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در رابطه با شروع فعالیت‌های پژوهشی در دانشگاه‌ها با محوریت مسائل اجتماعی بود که باید پس از اقدامات پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به این ستاد اعلام شود.

وی در مورد مسائل انتخاباتی گفت: مشارکت در انتخابات اقدامی ضروری و اجتماعی است. باید برگزاری انتخابات در سوریه را الگو قرار دهیم؛ زیرا در این کشور مردم علی‌رغم تعدد مذاهب، حضور حداکثری در انتخابات را رقم زدند و بیش از ۹۵ درصد به بشار اسد رأی دادند. این اقدام مردم سوریه مشت محکمی بر دهان کسانی بود که سعی داشتند ظرف دو ماه بشار اسد را از سوریه بیرون کنند.

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: امروز باید علی‌رغم وجود مسائل اقتصادی و جناح بندی‌های سیاسی در انتخابات شرکت کنیم؛ زیرا زمانی که دشمنان ایران متوجه شوند مردم پشتیبان حکومت هستند، مأیوس خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، اظهار کرد: نظر شورای نگهبان در مورد کاندیداها فصل‌الخطاب است؛ باید توجه داشت که حقوقدان‌ها و فقهای شورای نگهبان کسانی نیستند که بخواهند آخرت خود را به خیالات دنیایی بفروشند؛ بنابراین مردم باید صلاحیت کاندیدهای تأیید شده انتخابات ریاست جمهوری را احراز کنند و به فرد اصلح رأی دهند.

اخبار مرتبط

دستگاه‌های خدمات‌رسان، سخت‌گیری‌های اداری را کنار بگذارند/ باید با کارمان از جوانان علاقمند و تولیدگر دفاع کنیم

هواپیمای جنگنده F۱۴ در اصفهان سقوط کرد / سرنشینان نجات یافتند

بیان دغدغه های نمایندگان مجلس در استان اصفهان در حضور رییس جمهور

0 نظر

ارسال نظر

capcha