حضور در انتخابات زره پولادینی در مقابل دشمنان است

حضور در انتخابات زره پولادینی در مقابل دشمنان است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول شیخ نیا اظهار کرد: اصل حضور و شرکت حداکثری مردم در انتخابات یک ضرورت است که اهمیت اجتماعی و سیاسی بسیاری برای ساخت ایران قوی در سطح جهان دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان باغملک تأکید کرد: حضور در انتخابات یکی از مستحکم‌ترین وسیله‌هایی است که ملت ایران می‌تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل حمله دشمنان و سوءنیت و بد دلی مستکبران و دخالت کنندگان نگه دارد.

وی افزود: سایر کشورها و دشمنان کشور نیز حضور مردم را در پای صندوق‌های رأی، رصد و مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهند چرا که حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی جلوی بسیاری از تهدیدها و تطمیع‌های دشمنان را می‌گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ نیا ادامه داد: دشمنان به همین دلیل در صدد کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رأی هستند و برای این منظور از شیوه‌ها و روش‌های گوناگون استفاده کرده و می‌کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان باغملک تأکید کرد: «انتخابات» دستاورد انقلاب اسلامی و فرصتی برای مردم و نظام در راستای تعیین کارگزاران کشور است و انتخابات ۱۴۰۰ اولین انتخاباتی است که در گام دوم انقلاب صورت می‌گیرد.

وی افزود: موضوع جامعه پردازی دولت‌سازی و تمدن‌سازی که از تأکیدات رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است باید از این دولت و با مختصاتی که برای آن تبیین شده است، آغاز شود و می‌طلبد که فردی را انتخاب کرد که چنین مؤلفه‌هایی را دارا باشد که در گام دوم انقلاب جامعه بهتری را تجربه بکنیم.

وی بیان کرد: انتخابات تنها محلی نیست که دشمنان سعی در کمرنگ کردن حضور مردم هستند بلکه در پی کاهش این حضور در راهپیمایی‌های مختلف و مراسم‌های ملی مذهبی دیگر مانند راهپیمایی روز قدس، ۲۲ بهمن و حتی مراسم‌های مذهبی مثل دهه اول محرم و یا اربعین نیز هستند.

اخبار مرتبط

موکب‌های خوزستان خواستار تسهیل شرایط زیارت اربعین شدند

الهام از تجارب دفاع مقدس، نقشه‌های دشمنان را به شکست مبدل خواهد کرد

توزیع بیش از یک میلیارد بسته کمک معیشتی و بهداشتی توسط سپاه خوزستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha