برنامه ریزی برای خودکفایی ۳۰۰۰ خانوار مددجو در ایلام

برنامه ریزی برای خودکفایی ۳۰۰۰ خانوار مددجو در ایلام

به گزارش سراج24، قنبر موسی نژاد در نشست مشترک با امام جمعه و فرماندار دره شهر اظهار کرد: همه ایتام شهرستان دره شهر صاحب مسکن شده‌اند و نیاز مسکن سایر مددجویان واجد شرایط شهرستان نیز در صورت تهیه زمین امسال برطرف می‌شود.

وی گفت: دره شهر از شهرستان‌های خوب و موفق در خدمت رسانی بهینه و مطلوب به نیازمندان است و این شهرستان امسال در طرح ایران مهربان از شهرستان‌های موفق استان بود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام افزود: خدمات متنوع کمیته امداد توانسته است بخش مهمی از نیازهای مددجویان را برطرف کند که در این زمینه میزان مستمری امسال نسبت به سال گذشته حدود ۶۰ درصد افزایش یافته است.

موسی نژاد بیان کرد: در زمینه اشتغال امسال منابع مالی خوبی برای اشتغال در بین مددجویان و نیازمندان اختصاص داده شده که حدود دوبرابر سال گذشته خواهد بود.

وی گفت: سال گذشته ۱۰۰ درصد منابع اشتغال کمیته امداد جذب شد و امسال هم آمادگی داریم حداکثر تا پایان آذرماه برنامه‌های اشتغالزایی امداد را محقق کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام اضافه کرد: سال گذشته ۲ هزار خانواده مددجو در استان به توانمندی رسیده و امسال نیز برنامه توانمندی و خودکفایی سه هزار خانوار دیگر در دستور کار قرار دارد.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۱۷ هزار پُرس غذا در بین نیازمندان به مناسبت عید غدیر

ادارات دهلران برای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید در ایلام همکاری کنند

ایلام نیازمند سرمایه گذاری برای خدمات رسانی به زائران اربعین است

0 نظر

ارسال نظر

capcha