حواسمان به توطئه‌های انتخاباتی دشمنان در فضای مجازی باشد

 حواسمان به توطئه‌های انتخاباتی دشمنان در فضای مجازی باشد

به گزارش سراج24، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی  در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۰، اظهار کرد: نباید اجازه داد دشمنان برای این کشور تصمیم بگیرند، آنها در تلاش هستند حضور مردم در انتخابات را کمرنگ کنند تا خودشان بتوانند برنامه‌ها و توطئه‌هایشان را پیش ببرند.

وی ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی با استفاده از فضای مجازی سعی در ناامید کردن مردم با هدف کاهش مشارکت در صحنه انتخابات دارند که در این شرایط مسئولیت مدیران دستگاه‌های اجرایی بسیار سنگین‌تر از گذشته است و باید با تشریح دستاوردهای نظام توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه مردم وظیفه سنگینی برای حضور پای صندوق‌های رأی دارند، تصریح کرد: مردم با حضور خود در انتخابات بصیرت و بینش سیاسی خود را به رخ دشمنان می‌کشند.

خطیب نماز جمعه اراک عنوان کرد: مشارکت در انتخابات یکی از اصول مهم دموکراسی و از شاخص‌های میزان مقبولیت و مشروعیت نظام سیاسی کشور است که بدون شک مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی توطئه‌های دشمنان را خنثی و اقتدار نظام اسلامی را در جامعه بین‌الملل به منصه ظهور می‌گذارند.

افزایش مشارکت مردمی در انتخابات بدون میدان داری رسانه‌ها میسر نمی‌شود

وی نقش رسانه‌های مختلف در افزایش مشارکت انتخاباتی را مؤثر دانست و گفت: بدون شک افزایش مشارکت مردمی در انتخابات پیش‌رو بدون میدان داری رسانه‌ها و جهت دادن به رفتار سیاسی مردم میسر نمی‌شود.

دری نجف آبادی تصریح کرد: عمده فعالیت‌های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در حوزه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با استفاده از فضای مجازی باشد و رعایت اصل اخلاق و تقوا باید سرلوحه امور نامزدها و ستادهای انتخاباتی قرار گیرد.

امام جمعه اراک اظهار کرد: انتخاب بهترین نامزد برای ریاست جمهوری و یا بهترین نامزدها برای شوراهای اسلامی شهر و روستا مسئله‌ای بسیار مهم و حیاتی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد، اما مهمتر از این مسئله مشارکت حداکثری مردم برای نمایش اقتدار و عظمت نظام اسلامی در جامعه جهانی است که باید از سوی مردم محقق شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در پایان بیان کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی میزان مشروعیت و مقبولیت نظام سیاسی کشور و از اصول مهم دموکراسی، موضوع مشارکت مردم است و بی‌شک مردم با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی اقتدار نظام اسلامی را در جامعه بین‌الملل به نمایش می‌گذارند و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری دوره های آموزشی ویژه هیئت‌های مذهبی جهت تبلیغ در فضای مجازی و رسانه

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

دوره طراحی پوستر با موبایل برگزار می‌گردد

0 نظر

ارسال نظر

capcha