آغاز رزمایش جهادگران استان مرکزی به همت ۱۲۰۰ گروه جهادی

آغاز رزمایش جهادگران استان مرکزی به همت ۱۲۰۰ گروه جهادی

به گزارش سراج24، سردار محسن کریمی در آغاز رزمایش جهاد امیدآفرینی، مشارکت حداکثری در استان مرکزی با بیان اینکه یکی از مهمترین شاخصه‌هایی که برای نقش آفرینی مردم در مدیریت صحنه‌های مختلف باید مورد توجه باشد، اظهار کرد: امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی است چراکه اگر مردم امید به آینده‌ای روشن و درخشان داشته باشند حماسه‌های ماندگاری خلق خواهند کرد.

وی گفت: گروه‌های جهادی در این سال‌ها همواره احیاگر امید در بین مردم و خصوصاً مناطق محروم بوده‌اند و با اقدامات اثرگذار خود نقش تعیین کننده‌ای در تحقق اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی ایفا کرده‌اند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: در شرایط فعلی کشور امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی در بین مردم و خصوصاً مناطق محروم یک اولویت مهم و همچون جهاد مقدس است که همه ظرفیت‌ها باید در این راستا به کارگیری شود.

کریمی اظهار کرد: اتفاقاتی که امروز در منطقه و جهان اسلام شاهد هستیم نویدبخش پیروزی‌های بزرگ است و از یک طرف پیروزی ملت مقاوم فلسطین در جنگ ۱۲ روزه و از طرف دیگر خلق حماسه ملت سوریه در انتخابات برای جبهه مقاومت بسیار امیدبخش و دلگرم کننده بود.

وی گفت: یکی از تجربه‌های موفقی که به برکت کنگره شهدای استان برای انجام اقدامات بزرگ کسب شده برگزاری رزمایش‌های خدمت رسانی با محوریت گروه‌های جهادی و مشارکت اقشار مردم بود که در این سال‌ها در مقاطع و مناسبت‌های مختلف در استان تکرار شد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: رزمایش بزرگ جهادگران استان مرکزی با عنوان «جهاد امیدآفرینی، مشارکت حداکثری» با هدف ایجاد شور و نشاط انقلابی در استان مرکزی به همت ۱ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف و مشارکت اقشار مردم استان مرکزی از امروز برگزار می‌شود.

کریمی در پایان بیان کرد: انتظاری که از برگزاری این رزمایش می‌رود، این است که گروه‌های جهادی در سایر مناطق استان مرکزی علاوه بر اینکه رویکرد خدمت رسانی بی منت به مردم و ولی نعمتان انقلاب را داشته باشند در راستای امیدآفرینی مردم و ایجاد نشاط انقلابی تلاش کنند و برای این امر مهم پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی ارائه دهند.

اخبار مرتبط

قاتل زن ۴۱ ساله اراکی دستگیر شد

هاضمه نظام اسلامی فساد را نمی پذیرد

مردمی بودن رمز موفقیت دولت سیزدهم است

0 نظر

ارسال نظر

capcha