خودبینی را در انتخابات و تبلیغات انتخاباتی رها کنیم

 خودبینی را در انتخابات و تبلیغات انتخاباتی رها کنیم

به گزارش سراج24، آیت‌الله «محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان یزد، در دیدار با جمعی از اعضای ستاد‌های تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، با بیان اینکه حرکت ما یک مسیر خدایی و انتخابات ما نیز در مسیر کمال جامعه است، اظهار داشت: رشد و کمال جامعه وابسته به مسئولان جامعه است و کسانی که با مسئولان بیعت می‌کنند، اگر رضای خدا را مدنظر نداشته باشند و برای پست و مقام، گرد مسئولان و داوطلبان جمع شده باشند، صلاح و رستگاری در آن نیست.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در برگزاری انتخابات، عنوان کرد: ایشان فرمودند: «در تمام امور انتخابات و تبلیغات مدنظر و ملاک عمل شما باشد»، توصیه‌های ایشان در برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت بالای مردم بسیار اثرگذار است.

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه این سخنان جامع و کاربردی است، افزود: حتما سخنان ایشان در قالب بروشور منتشر شود و در اختیار اعضای ستادها، داوطلبان و مردم قرار گیرد.

ناصری بیان کرد: متاسفانه تاکنون کم و بیش این‌گونه بوده و به‌ویژه در انتخابات مجلس مشاهده شده است که افراد بعد از ورود نمایندگان به مجلس، درخواست‌های متعدد از آن‌ها داشته‌اند؛ در حالی که نیت باید خدایی باشد و همه باید در راه حقیقت پیش بروند.

وی ادامه داد: در مورد معرفی و تبلیغ افراد، حقیقت را بررسی و مطرح کنید و اگر به حقیقت وجودی و لیاقت افراد پی بردید، تا پای جان از او در راه رضای خدا دفاع کنید.

ناصری با تاکید بر اینکه باید خودبینی را در انتخابات و تبلیغات انتخاباتی رها کنیم، افزود: مردم ما دلی پاک دارند و باید با اخلاص با آن‌ها مواجه شویم و در صدد جذب دوباره جوانان و مشارکت آن‌ها در انتخابات برآییم.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های ما غلط و غیراصولی است، وگرنه دشمنان با هزاران کیلومتر فاصله از طریق فضای مجازی نمی‌توانستند جوانان ما را به خود جذب کنند، تصریح کرد: اگر برنامه‌ریزی‌ها درست بود، امروز جوانان ما درگیر فضای مجازی و فرهنگ بیگانه نبودند.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه باید خدا را در نظر بگیریم و خالصانه برای خدا کار کنیم، تاکید کرد: بر اساس یک روایت، شیطان اعوان خود را جمع کرد و گفت؛ اگر هر انسان سه خصلت داشته باشد، خیالم راحت است که مرا همراهی می‌کند که این سه خصلت شامل بزرگ بینی و غرور، فراموش کردن گناه و خودخواهی و خودپسندی است.

وی اظهار داشت: نباید خود را از همه‌چیز تبرئه کنیم و دیگران را گنه‌کار بدانیم و این موضوع را باید در انتخابات نیز مدنظر قرار دهیم که اگر غیر از این باشد، شیطان بر ما مسلط خواهد شد.

ناصری از مسئولان درخواست کرد: مسئولان و اعضای ستاد‌های تبلیغاتی به عموم مردم توجه کنند و برای همه گروه‌های مردم شخصیت قائل باشند و کاری کنند که مردم خودشان رغبت کنند در کوچه و بازار ستاد تبلیغاتی ایجاد کنند.

وی بیان کرد: برای تقویت انقلاب و ارزش‌های انقلابی باید پای کار باشید و تا آخر تلاش کنید و در این مسیر اتحاد و همبستگی و گذشت را فراموش نکنید و حتی یک لحظه نباید احساس خود برتربینی نسبت به دیگران داشته باشید.

ناصری همچنین با بیان اینکه نباید روستا‌ها و مناطق دورافتاده فراموش شوند، افزود: در تبلیغات خود به مردم وعده وعید‌های واهی ندهید تا خدای ناکرده در آینده داوطلبان فعلی، دروغگو از آب درنیایند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیروزی «بشار اسد» در انتخابات سوریه، تصریح کرد: این پیروزی برای ما یادآور اتفاقاتی بود که در سوریه رخ داد و ۷۰ درصد سوریه اشغال شده بود، اما با ایثارگری‌های سردار شهید «قاسم سلیمانی» و سربازانش و دوراندیشی رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز شاهد امنیت و برگزاری انتخابات باشکوه در این کشور هستیم.

اخبار مرتبط

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha