تشکیل جبهه فرهنگی لازمه پیشبرد اهداف عالی انقلاب است

تشکیل جبهه فرهنگی لازمه پیشبرد اهداف عالی انقلاب است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، در دیدار با مدیرعامل مجتمع پتروشیمی خراسان شمالی با اشاره به تداوم تهدیدها و تحریم‌ها و اقدامات مذبوحانه دشمنان در زمینه‌های مختلف، اظهار کرد: دشمن از تمام روزنه‌ها و با تمام توان سعی در مأیوس کردن مردم از مشارکت درصحنه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دارد.

وی افزود: همه ما به‌عنوان یک شهروند، یک مدیر، یک‌نهاد و مجموعه وظیفه‌داریم با تشکیل جبهه فرهنگی به مقابله با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی بپردازیم؛ چراکه نه‌تنها در حوزه فرهنگی بلکه در سایر حوزه‌ها همچون اقتصاد، کار شخص محور جوابگو نیست و همه فعالین اقتصادی و فرهنگی در کنار هم می‌توانند موفق شوند.

عضو شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی، اضافه کرد: بر این اساس اگر همه دستگاه‌ها بسته به توان و ظرفیتی که دارند در جبهه فرهنگی نقش پررنگ‌تری داشته باشند، قطعاً نتایج بهتری حاصل و آسیب‌های اقتصادی و اجتماعی موجود هم مرتفع خواهد شد.

حجت‌الاسلام رفیعی تصریح کرد: واحدهای تولیدی استان نیز همچون گذشته همراه و تسهیل‌کننده امور فرهنگی بوده‌اند؛ لذا امید است پتروشیمی خراسان که مجموعه‌ای بزرگ و مهم در زمینهٔ اشتغال‌زایی و اقتصاد استان است با ظرفیت‌های زیادی که در بخش‌های اقتصادی و اجتماعی دارد، یاری‌رسان مجموعه‌های فرهنگی استان باشد.

لازم به ذکر است، علیرضا بابازاده، مدیرعامل پتروشیمی خراسان هم در این نشست بابیان اینکه مجموعه پتروشیمی خراسان فعالیت‌های فرهنگی بسزایی در سطح استان دارد، گفت: پتروشیمی خراسان آمادگی دارد در زمینه‌های مختلف و همچنین حوزه فرهنگی در کنار مجموعه‌های فرهنگی استان به‌ویژه سازمان تبلیغات اسلامی باشد.

اخبار مرتبط

تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک تغییر می‌کند

فعالان فرهنگی کرمانشاه اغتشاشات اخیر را محکوم کردند

هفته وحدت قلوب مسلمین را نزدیک می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha