سهم بانوان در مشارکت افزایی انتخابات چشمگیر است

سهم بانوان در مشارکت افزایی انتخابات چشمگیر است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد قمی یکشنبه در نشست با بانوان فرهیخته گلستان، اظهار کرد: بانوان بیش از آن چیزی که جدی گرفته شده‌اند، مهم هستند به خصوص در عرصه فرهنگ و این امر حکایت از یک اراده قوی بوده که در سیاست‌های سازمان تبلیغات هم در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: بانوان به عنوان یک عنصر فرهنگی و گره‌گشا در مراحل دشوار و سخت، همیشه پای کار بودند و گره‌های بزرگی به دست آنها باز شده است.

وی اضافه کرد: در برنامه‌های امسال سازمان تبلیغات هم نقش و حضور بانوان بیش از پیش دیده شده و گستره و شمول این جمعیت باید بیش از این باشد.

قمی بیان کرد: اصل این اهتمام در بکارگیری بانوان را باید در طول سال دید و به طور خاص در انتخابات پیش رو که باید بانوان به صورت ویژه ورود کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اگر خانم‌ها در دعوت به مشارکت در انتخابات وارد شوند، دعوت آنها موثرتر خواهد بود و مشارکت پررونق‌تری خواهیم داشت.

قمی بیان کرد: فارغ از اینکه چه کسی انتخاب می‌شود مشارکت در سرنوشت حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: زنجیره تواصی به حق و صبوری در مسیر استقامت قله‌ها اگر از زبان خانم‌ها برآید اثرگذاری بیشتری دارد.

قمی گفت: اگر خانم‌ها به میدان دعوت به مشارکت بیایند مطمئناً بعد از انتخابات هم مراودات و قدرت ارتباطی بیشتری خواهند گرفت و در آینده برای اعتلای استان، توان آنها بیشتر می‌شود.

اخبار مرتبط

اجرای طرح «سلام همسایه» در ۱۵ محله استان قزوین

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

مردم با وجود گلایه مندی حماسه آفریدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha