لزوم توجه مردم به انتخاب آگاهانه در انتخابات

لزوم توجه مردم به انتخاب آگاهانه در انتخابات

به گزارش سراج24، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا با اشاره به اهمیت شورا، اظهار کرد: در بیان ارزش، شأن و اهمیت شورا آیه و سوره با همین عنوان نازل شده است.

وی رعایت نکته‌های مهم برای انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا را ضروری دانست و گفت: مردم در انتخاب شوراهای اسلامی شهر و روستا دقت و توجه ویژه را داشته باشند.

حافظ نیا با تاکید بر اینکه ولی‌نعمت دانستن مردم از سوی اعضای شوراها به معنای واقعی کلمه و خادم آنان بودن در کنار شفافیت در انجام کارها نکته لازم و بسیار مهم در انتخاب اعضای شوراها است، افزود: نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر با شناخت وظایف و ساختار شوراها با برنامه وارد انتخابات شوند.

امام جمعه آستارا بر ضرورت رعایت چارچوب‌های قانونی در تبلیغات انتخاباتی تاکید کرد و گفت: داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا باید در تبلیغات انتخاباتی اخلاق را رعایت کنند.

وی، گفت: نامزدهای انتخاباتی به جای تخریب رقبای خود، باید برنامه‌هایشان را برای پیشرفت شهر و روستا بیان کنند.

حافظ نیا، تصریح کرد: انتخابات نماد ملی در کشورمان محسوب شده و به نوعی تمرین دموکراسی است و دنیا چشم به انتخابات در جمهوری اسلامی ایران دوخته است تا میزان مشارکت مردم را ارزیابی کنند.

امام جمعه آستارا با بیان اینکه به فضل خدا مردم با وجود مشکلات اقتصادی موجود برای تعیین سرنوشت آینده خود و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در انتخابات حضور حداکثری خواهند داشت، اظهار کرد: شورای نگهبان در بحث صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری بدون هر گونه ملاحظات سیاسی و جناحی مطابق موازین قانونی عمل کرد و در نهایت صلاحیت هفت نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری تأیید شد.

اخبار مرتبط

جوانان با استعداد به سمت هنرهای قرآنی سوق داده شوند

نیاز 500 میلیون تومانی برای تجهیزات ورزشی شبانکاره

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha