حمایت سعید محمد از آیت الله رئیسی/ یک گام برای تحقق دولت جوان انقلابی

حمایت سعید محمد از آیت الله رئیسی/ یک گام برای تحقق دولت جوان انقلابی

به گزارش سراج24؛ سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء پس از عدم احراز صلاحیت اش در انتخابات ریاست جمهوری 1400، روز گذشته به همراه اعضای ستاد انتخاباتی خود در دیدار با سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، ضمن ارائه گزارشی از روند شکل گیری و ساماندهی ستادهای مردمی، برنامه های تدوین شده برای دولت آینده و همچنین ظرفیت های فعال شده از شبکه جوانان مومن و انقلابی سراسر کشور، حمایت رسمی خود را از ایشان اعلام کرد.

دکتر محمد همچنین از آمادگی کامل این ستادها برای فعالیت درحمایت از سید ابراهیم رئیسی خبر داد و تاکید کرد که زمینه این فعالیت ها نیز آماده شده است.

آقای رئیسی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های دکتر محمد و تیم همراه وی در ماه های اخیر و تاکید بر حفظ ظرفیت بزرگ ایجاد شده ذیل ستادهای دکتر محمد گفت: مجاهدت‌هایی که مخلصانه و با احساس تکلیف، شما را به ورود در این عرصه کشاند عندالله محفوظ است و از این ظرفیت‌ها باید استفاده شود.

در پایان این دیدار دکتر محمد اعلام کرد این ستادها با حفظ ساختار سابق خود، با عنوان جدید ستادهای جوان حامی سید ابراهیم رئیسی، در ایام تبلیغات انتخابات به فعالیت خود برای تحقق دولت جوان انقلابی و با حمایت از آیت الله رئیسی ادامه خواهند داد.

 

اخبار مرتبط

حضور مردم در انتخابات دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را مایوس کرد

انتخابات در آرامش کامل برگزار شد

قاضی‌زاده هاشمی: یاری‌گر دولت منتخب خواهیم بود/ مدیران نالایق و ضعیف باید حذف شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha