بررسی تدابیر و مصلحت اندیشی‌های امام راحل در «سپهر نور»

 بررسی تدابیر و مصلحت اندیشی‌های امام راحل در «سپهر نور»

به گزارش سراج24، همزمان با سی و دومین سالگرد ارتحال امام در برنامه‌ای با عنوان «سپهر نور» با حضور «محمدعلی صمدی» نویسنده و پژوهشگر تاریخ، درباره امام (ره) و مسائل دهه ۶۰ تبادل نظر و ماحصل آن در فضای مجازی منتشر می‌شود.

این برنامه از مجموعه برنامه‌های «امام دل‌ها» با شعار «نسل‌ها تشنه اندیشه او» است که از سوی فرهنگسرای امام (ره) است که با مشارکت فرهنگسرای رازی ضبط و منتشر می‌شود.

در این مجموعه نشست‌ها مواردی همچون امام خمینی (ره) و پایان جنگ (قطعنامه ۵۹۸)، حاج قاسم سلیمانی امتداد مکتب حضرت امام خمینی رهبری جهانی، امام خمینی (ره) و باور عمیق به نقش مردم، تصمیمات مهم حضرت امام (ره) در یک سال منتهی به ارتحال، امام خمینی (ره) و روز قدس (با تاکید بر تحولات و رویدادهای اخیر فلسطین)، سبک زندگی و آرامش حضرت امام (ره) در شرایط سخت و دشوار دهه ۶۰ (با نگاه به وقایع دهه۶۰) و... مورد تبادل نظر و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

«محمدعلی صمدی» از پژوهشگران تاریخ دفاع مقدس و انقلاب و نویسنده کتاب‌هایی درباره شهدای شاخص و فرماندهان جنگ است. این محصولات مجازی پس از تولید از طریق فضای مجازی در اختیار فرهنگسرای‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر می‌شود.

اخبار مرتبط

کتابخانه اربعین

فراخوان اولین سوگواره ملت امام حسین(ع) منتشر شد

ویدئو/ مرد خدا ...

0 نظر

ارسال نظر

capcha