حضور حداکثری مردم در انتخابات ضامن امنیّت و پیشرفت کشور است

حضور حداکثری مردم در انتخابات ضامن امنیّت و پیشرفت کشور است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در جمع بزرگان و معتمدین بخش غیزانیه اهواز، با بیان اینکه صبر و مقاومت و تواصی به حق و صبر، مایه رستگاری انسان می‌شود، اظهارداشت: انتخابات از مصادیق تواصی به حق و صبر است که قانوناً و شرعاً شرکت در انتخابات وظیفه هر شخصی است.

وی با بیان اینکه حفاظت از نظام اسلامی از اوجب واجبات بوده و اولویّت اول هر مسلمان باید باشد، گفت: ماندگاری و حفظ نظام اسلامی درگرو حضور مردم است و نتیجه عدم حضور مردم در انتخابات، طمع دشمن به تمامیت کشور است و اینجاست که اهمیت حضور مردم رخ می‌نماید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری، با تأکید بر اینکه مهم‌ترین نقش مردم در جامعه، حضور در انتخابات است، اذعان داشت: انتخاب اصلح نیز مهم است، اما حضور در انتخابات مهم‌تر از انتخاب اصلح است.

عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به ویژگی‌های فرد اصلح، گفت: از نشانه‌های فرد اصلح این است که باید شجاع، عالم به امور، صادق، عادل، ضد فساد و توانمند باشد.

وی، در پایان با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح پیشرفت و آینده کشور را رقم میزند، اظهار داشت: با انتخاب فرد اصلح مطمئناً امید در جامعه افزایش میابد و در نتیجه این امید حرکت به‌سوی تعالی و پیشرفت سریع‌تر خواهد شد.

اخبار مرتبط

تشکیل قرارگاه «راهیان پیشرفت» در بسیج دانشجویی استان اصفهان

دشمن در نقاط مختلف منطقه زیر ذره بین سپاه پاسداران قرار دارد

یک تیم تروریستی در منطقه عمومی بوکان منهدم شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha