کتاب سالکان خلوص منتشر شد

 کتاب سالکان خلوص منتشر شد

به گزارش سراج24، کتاب «سالکان خلوص» به قلم علی باقر شیخانی در ۲۱۶ صفحه و به همت  معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه ای علمیه، چاپ و منتشر شد.

بر اساس این گزارش، کتاب حاضر که با نام انتشارات «ذکری» در سال ۱۴۰۰ منتشر شد، تلاش می‏‌کند خوانندگان را با حقیقت اخلاص و ابعاد آن آشنا کند.

این کتاب در هشت فصل تنظیم شده است: در فصل اول «مفاهیم و کلیات»، در فصل دوم «جایگاه اخلاص در اندیشه اسلامی»، در فصل سوم «حقیقت، مراتب و گستره اخلاص»، در فصل چهارم « ابعاد اخلاص»، در فصل پنجم « آفات و موانع اخلاص»، در فصل ششم « راه‌های دستیابی به اخلاص و تقویت آن»، در فصل هفتم « نشانه‌های اخلاص»، در فصل هشتم « آثار اخلاص» مورد توجه نویسنده محترم بوده است.

بررسی حقیقت اخلاص و ابعاد آن، و راه دستیابی به نیت پاک و خالص و نمونه‌های عملی و کاربردی از اخلاص در سیرۀ عالمان برجسته در امر تبلیغ، به خوبی در این کتاب صورت گرفته است.

علاقه مندان و خوانندگان گرامی می‌‏توانند با مراجعه به کتابفروشی تخصّصی «تبلیغ» واقع در شهر مقدس قم، ۴۵ متری شهید صدوقی(ره)، خیابان دانش، درب ورودی مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ، این کتاب را تهیه کرده و یا با شماره ۳۲۹۴۰۶۴۲ - ۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

اخبار مرتبط

روایت جلال آل‌احمد از فحش دادن به شاه و دست‌بوسی روشنفکران

از کتاب جهاد مقدس شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس رونمایی شد+ تصویر

خواهرانه‌ای از عشق و ایثار "کتاب" شد/ ادبیات پایداری بدون زینب‌های زمان یک پایش می‌لنگد

0 نظر

ارسال نظر

capcha