کتاب سالکان خلوص منتشر شد

 کتاب سالکان خلوص منتشر شد

به گزارش سراج24، کتاب «سالکان خلوص» به قلم علی باقر شیخانی در ۲۱۶ صفحه و به همت  معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه ای علمیه، چاپ و منتشر شد.

بر اساس این گزارش، کتاب حاضر که با نام انتشارات «ذکری» در سال ۱۴۰۰ منتشر شد، تلاش می‏‌کند خوانندگان را با حقیقت اخلاص و ابعاد آن آشنا کند.

این کتاب در هشت فصل تنظیم شده است: در فصل اول «مفاهیم و کلیات»، در فصل دوم «جایگاه اخلاص در اندیشه اسلامی»، در فصل سوم «حقیقت، مراتب و گستره اخلاص»، در فصل چهارم « ابعاد اخلاص»، در فصل پنجم « آفات و موانع اخلاص»، در فصل ششم « راه‌های دستیابی به اخلاص و تقویت آن»، در فصل هفتم « نشانه‌های اخلاص»، در فصل هشتم « آثار اخلاص» مورد توجه نویسنده محترم بوده است.

بررسی حقیقت اخلاص و ابعاد آن، و راه دستیابی به نیت پاک و خالص و نمونه‌های عملی و کاربردی از اخلاص در سیرۀ عالمان برجسته در امر تبلیغ، به خوبی در این کتاب صورت گرفته است.

علاقه مندان و خوانندگان گرامی می‌‏توانند با مراجعه به کتابفروشی تخصّصی «تبلیغ» واقع در شهر مقدس قم، ۴۵ متری شهید صدوقی(ره)، خیابان دانش، درب ورودی مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ، این کتاب را تهیه کرده و یا با شماره ۳۲۹۴۰۶۴۲ - ۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

اخبار مرتبط

روایت حضور جهادی رهبر انقلاب در منطقه فردوس به چاپ دوم رسید

«پرواز پای دماوند» به چاپ دوم رسید

کتاب «به سوی پروانگی» رونمایی شد / توصیف خودشناسی با زبان شاعرانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha