انقلاب اسلامی همچنان در مسیر تداوم و پیشرفت است

انقلاب اسلامی همچنان در مسیر تداوم و پیشرفت است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار روز شنبه در نشست برنامه ریزی بزرگداشت برنامه‌های سالگرد ارتحال امام (ره)، با بیان اینکه عظمت امام راحل (ره)، نیز به بلندای انقلاب اسلامی بوده که در حال نورافشانی در جهان است، بر لزوم شناساندن و معرفی امام خمینی (ره) به جوانان کنونی و نیز نسل‌های آینده کشور تاکید کرد.

وی گفت: نظام والایی که امام راحل در ایران پایه گذاری کرد، ابتکار بی نظیری بود که امروز نظر و توجه تشنگان معرفت و آزادی خواهان را به خود جلب کرده و از آن الگوبرداری می‌کنند.

امام جمعه ایلام تاکید کرد: پیروزی‌ها و اقتدار جبهه مقاومت در فلسطین، یمن، سوریه و کشورهای محور مقاومت از برکات انقلاب اسلامی بوده که هراس بر پیکر استکبار جهانی و صهیونیست غاصب انداخته است.

کریمی تبار با اشاره به تاثیر مثبت انقلاب اسلامی در جهان، یادآور شد: امام خمینی (ره)، برای اداره حکومت ابتکار نظام ولایی را در دنیا مطرح کرد، نظامی که تاکنون توانسته در برابر تمام تهاجمات آشکار و پنهان، جنگ سخت و نرم و نیز انواع تحریم‌های دشمنان مقاومت کرده به مسیر خود ادامه دهد.

وی اضافه کرد: تاثیرگذاری این انقلاب به حدی بوده که نفوذ تفکر مکتب تشییع و آرمان‌های انقلاب اسلامی و اندیشه‌های تابناک امام راحل در جهان معاصر به صورت کامل آشکار است.

وی با ذکر اینکه بهره گیری از ظرفیت و بستر تاثیرگذار فضای مجازی می‌تواندبرای تحقق اهداف این ایام نقش آفرین باشد، افزود: عظمت نام امام راحل و انقلاب اسلامی ایران در جهان بر کسی پوشیده نیست.

اخبار مرتبط

تصویب تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی

پیوند جریان مهدویت با قیام عاشورا در جنگ روایت‌ها مؤثر است

دریادار تنگسیری: امنیت "خلیج فارس و دریای عمان" را تأمین کرده‌ایم

0 نظر

ارسال نظر

capcha