۴۲ فقره جهیزیه طی دهه کرامت به نوعروسان جوان کرمانشاهی اهدامی‌شود

۴۲ فقره جهیزیه طی دهه کرامت به نوعروسان جوان کرمانشاهی اهدامی‌شود

به گزارش سراج24، محمدجعفر امامیان در نشست شورای سیاست‌گذاری بزرگداشت دهه کرامت و برگزاری چهاردهمین دوره جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه که در حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: دهه کرامت سال جاری کرامت کریمانه، گره‌گشایی به رسم اهل بیت (ع) نام‌گذاری شده است.

وی با اشاره به فعالیت ۴۰ کانون خدمت رضوی در استان کرمانشاه افزود: سال جاری اجرای بسیاری از برنامه‌های دهه کرامت تحت شعاع شرایط کرونا و همزمانی با انتخابات قرار گرفته است که بر این اساس تدابیر خاصی برای برگزاری جشن‌های این دهه اندیشیده شده است.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی در استان کرمانشاه ادامه داد: با پایان یافتن روز انتخابات، برنامه‌های دهه کرامت با حضور ۲ گروه از خدام رضوی در کرمانشاه به مدت پنج روز اجرا خواهد شد.

امامیان با اشاره به در پیش بودن میلاد حضرت معصومه و روز دختر گفت: همانند سال گذشته جشن دختران برگزیده در کرمانشاه برگزار می‌شود که این دختران در زمینه‌های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی تجلیل می‌شوند.

وی افزود: به مناسبت دهه کرامت مسابقات قرآنی برای گروه‌های سنی مختلف، کرسی‌های تلاوت قرآن، مسابقه خانواده‌های رضوی، اطعام رضوی و تهیه بسته‌های معیشتی و تبرکی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود و پیش بینی شده است که با توجه به شرایط بیماری کرونا در این استان برنامه‌هایی در فضاهای عمومی و پارک‌های کرمانشاه برگزار شود.

اخبار مرتبط

کرمانشاهیان مراقب کلاهبرداران سایت‌های رهن و اجاره املاک باشند

۳۰۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان کرمانشاهی توزیع می‌شود

مسجد جامع کرمانشاه میزبان نمازگزاران عید قربان

0 نظر

ارسال نظر

capcha