جمهوری اسلامی در هر دوره‌ای از انتخابات سربلند بود

جمهوری اسلامی در هر دوره‌ای از انتخابات سربلند بود

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی رمضانی، امروز در جمع کارکنان ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: مردم ایران نیز با حرکت در مسیر رهبری تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهد داد تا دشمنان نظام به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

وی عنوان کرد:  همه نگاه های جهان به انتخابات جمهوری اسلامی ایران دوخته شده است  و ملت آگاه و فهیم ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود دشمنان انقلاب اسلامی ایران و جهانیان را به  باردیگر شگفت زده خواهند کرد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین عنوان کرد:  ملت ایران در کمال وحدت و همدلی در پای صندوق های اخذ رای حضور پیدا می کنند و این امر مهم را به رخ جهانیان خواهند کشید.

وی ادامه داد: منافع ملی برای ملت ایران از یک جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است و هر جا که بحث منافع ملی ایران مطرح باشد ملت یکپارچه وارد صحنه می شوند.

وی اظهار کرد: رأی مردم یک امانت و حق‌الناس است که در دست مسئولان صندوق‌ها و شمارش‌کنندگان آرا قرار دارد و باید در این زمینه دقت زیادی به خرج داده شود.

حجت الاسلام رمضانی عنوان کرد: امروز مستکبرین و دشمنان خارجی همه ارزش ها را زیر پا گذاشته و با ترویج فساد و ابتذال و حتی مبارزه با مستضعفین خواستند هر چه بیشتر به اهداف خود برسند و در این مسیر از هیچ حیله ای به خصوص فلج کردن اقتصاد ایران کوتاهی نکردند، ولی با عنایت خدای متعال و رهبری هوشمندانه رهبری تاکنون تمام این نقشه ها خنثی  و تسلط بیگانگان بر ملت ما کوتاه شده است.

مدیر ستاد  کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: نظام جمهوری اسلامی در هر دوره از انتخابات مفتخر است که مردم در هر شرایطی با احساس وظیفه و مسئولیت نسبت به این انقلاب پا به میدان انتخاب گذاشته‌ و سعی در انتخاب بهترینها داشته‌اند.

اخبار مرتبط

معاون بسیج مساجد: دفاع مقدس، خورشید درخشان تاریخ آزادگی است

نقش مساجد در برگزاری مراسم انقلاب قابل تقدیر است

آیت‌الله اختری: امیدواریم همه طیف‌های لبنان با جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha