نامزدها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

نامزدها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام بهاءالدین آقا حسینی، امروز در دیدار با جمعی از مسئولین شهر محمدیه قزوین گفت: در شرایط بسیار حساس منطقه‌ای و جهانی به‌سر می‌بریم، مردم عزیز باید آگاهانه احساس تکلیف کرده و در انتخابات شرکت کنند.

وی ادامه داد: معاندین نظام با طرح شبهاتی مبنی بر مهندسی انتخابات، فرمایشی بودن آن و بی تاثیر بودن رای مردم، به دنبال کاهش حضور در پای صندوق ها و تحقق اهداف شوم خود هستند.

حجت الاسلام آقا حسینی با بیان اینکه عملکرد شورای نگهبان شایسته تقدیر است، تصریح کرد: وظیفه شورای نگهبان نه مصلحت سنجی است و نه اعطای صلاحیت بلکه وظیفه این نهاد احراز صلاحیت هاست که این امر را نیز به بهترین نحو انجام داده و شایسته قدردانی است.

وی ادامه داد: از نامزدهایی که به تصمیم شورای نگهبان احترام گذاشته و تمکین کردند، تشکر می کنیم.

 امام جمعه شهر  محمدیه  با انتقاد از کسانی که هیاهو راه انداختند که این احراز صلاحیت از طرف شورای نگهبان باعث مشارکت پایین مردم خواهد شد، عنوان کرد: آنچه باعث مشارکت کم در عرصه انتخابات می شود عملکرد سوء تدبیر مسئولین است.

وی با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، خاطرنشان کرد: نامزدها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و با برنامه‌ریزی درست و کسب اطلاعات کافی، به فکر معیشت مردم و اقتصاد کشور باشند .

امام جمعه محمدیه با  بیان اینکه ملت ایران همواره در فراز و نشیب‌های گوناگون، پابه‌پای تصمیمات نظام و انقلاب آمده‌اند، تصریح کرد: گام اول انقلاب محکم و باصلابت برداشته شده، اکنون باید با حضور خود در انتخابات، روزهای خوبی را برای آینده کشور رقم  زده و با حضور در پای صندوق‌های رای، توطئه‌های دشمنان را خنثی نماییم.

 امام جمعه شهر محمدیه گفت: علاج مشکلات کشور، دولت جوان و حزب‌اللهی و مومن است.

اخبار مرتبط

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

روحیه مقاومت در دانش آموزان تقویت شود

مدرک‌گرایی در حوزه علمیه جایگاهی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha