انتخابات پرشور خلق حماسه ملت در گام دوم انقلاب است

 انتخابات پرشور خلق حماسه ملت در گام دوم انقلاب است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام ناصر شکریان امیری پیش ازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات، گفت: ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی با حضور پرشور خود بار دیگر در انتخابات، حماسه‌ای عظیم را در تاریخ این انقلاب رقم خواهد زد.

وی با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات و با دعوت از همه اقشار جامعه برای حضور حداکثری در انتخابات و با تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر این حماسه عظیم سیاسی، اظهار داشت: انتخابات حداکثری و مشارکت پر شور و انتخاب اصلح در راستای ریل گذاری در جهت تحقق شعار سال و گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به بیانات بسیار مهم و راهگشای رهبری عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص مشارکت حداکثری و آثار برکات آن در سال‌های پیش رو، افزود: امامین انقلاب همواره به برگزاری انتخابات و حضور پر شور ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی سفارش‌هایی داشتند و قطعاً این حضور و انتخاب اصلح می‌تواند زمینه رفع و کاهش بسیاری از مشکلات امروز کشور باشد.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود حضور پرشور در انتخابات را عامل اصلی یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب دانست و تصریح کرد: حل امروز مشکلات کشور و رفع بسیاری از موانع و معضلات در بخش‌های مختلف کشور به ویژه در حوزه اقتصاد، در گرو تشکیل دولت انقلابی و جهادی است.

حجت الاسلام ناصرشکریان امیری در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات، خاطر نشان کرد: حضور پرشور و مشارکت حداکثری و انتخاب دولتی مقتدر، انقلابی و جهادی زمینه را برای توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف، اقتصادی، بین المللی و منطقه‌ای فراهم خواهد کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش پایانی سخنان خود خلق حماسه سیاسی ملت بزرگ ایران و برپایی دولت اسلامی را یکی از مهم‌ترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برای تحقق تمدن نوین اسلامی دانست و تاکید کرد: امروز ایران اسلامی جز کشورهای ممتاز و اثرگذار منطقه و جهان قرار گرفته است و این مشارکت و حضور حداکثری با انتخاب اصلح می‌تواند جایگاه ممتاز و اثرگذار جمهوری اسلامی را ارتقا بخشد.

استاد برجسته حوزه و دانشگاه مازندران در پایان با اشاره به اهمیت تبیین شاخصه‌های دولت اسلامی و معیاری رهبری معظم انقلاب برای انتخاب اصلح، بیان داشت: ظرفیت‌های عظیم ملت بزرگ ایران اسلامی و میهن عزیزمان در بسیاری از این سال‌ها مغفول مانده است و می‌شود با برنامه ریزی دقیق و شناسایی این ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف کشور از جمله تولید و اشتغال بسیاری از مشکلات را رفع کرد و موانع موجود را برطرف کرد و این مهم با اتکاء به توان و ظرفیت داخلی و با باور به ما می‌توانیم قطعاً تحقق پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

شبکه امامت جمعه موتور محرک تحقق گام دوم انقلاب

رسالت بسیج اساتید فراهم سازی بسترهای تحقق گام دوم انقلاب است

ائمه جمعه برای تحقق گام دوم انقلاب نقش آفرینی ویژه ای داشته باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha