ارائه مشاوره حقوقی رایگان به ۳ هزار مددجوی البرزی

ارائه مشاوره حقوقی رایگان به ۳ هزار مددجوی البرزی

به گزارش سراج24، محمد محمدی‌فرد صبح شنبه در حاشیه امضای تفاهم‌نامه بین کمیته امداد و مرکز وکلای قوه قضائیه استان البرز اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه خدمات حقوقی و قضائی در خصوص پرونده‌های مددجویی و تشکیلاتی کمیته امداد با همکاری وکلای قوه قضائیه به صورت رایگان ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: این تفاهم‌نامه باهدف کمک به حل مسائل قضائی مددجویان مورد حمایت، افزایش اطلاعات حقوقی اقشار محروم و آسیب‌پذیر و استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود کانون وکلای رسمی دادگستری امضا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان البرز به دیگر اهداف این تفاهم‌نامه اشاره کرد و گفت: جلوگیری از تضییع حقوق محرومین از طریق معاضدت قضائی، فراهم نمودن زمینه احساس امنیت حقوقی و ریشه یابی مشکلات مددجویان از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

وی با بیان اینکه این تفاهم نامه به مدت دو سال منعقد شده است گفت: تاکنون ۸۰ وکیل نیکوکار به بیش از ۳ هزار مددجوی البرزی خدمات معاضدت قضائی و مشاوره حقوقی رایگان ارائه کرده‌اند.
وی متذکر شدشد: برطرف شدن مشکلات قضائی مددجویان و احقاق حقوق مالی آن‌ها در محاکم و دعواهای حقوقی موجبات توانمندی اقتصادی این قشر را فراهم می‌کند و از این جهت وکلای نیکوکار نقش ارزنده‌ای را در همکاری با این نهاد برای رفع محرومیت ایفا می‌کنند.

اخبار مرتبط

تلاش برای راه‌اندازی ۲۰ هزار مرکز نیکوکاری در کشور

پیام نماینده ولی فقیه در البرز در پی پیروزی آیت‌الله رئیسی

فعالیت ۲۳ مرکز نیکوکاری کارآفرین در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha