عدم شفافیت فساد آفرین است

عدم شفافیت فساد آفرین است

به گزارش سراج24، پیمان نبی در خصوص تأثیر شفافیت بر انتخابات اذعان کرد: شفافیت برای نامزدهای انتخاباتی جامعه‌ای که اکثر مسئولین حال حاضر آن دچار فساد شده‌اند لازم است.

وی ادامه داد: غالب فسادهای مسئولین در حال حاضر اقتصادی است که آن هم به علت عدم شفافیت است.

قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی بیان کرد: تنها اخبار و رسانه ملی، رسانه اطلاع رسانی در خصوص فساد مسئولین نیست بلکه فیلم‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود مردم را دارای رسانه کرده است.

قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در خصوص تأثیر شفافیت بر انتخابات شورای شهر اظهار کرد: اگر شفافیت آنطور که شایسته است اجرا شود تأثیرگذار و اعتماد آفرین است؛ شفافیت به معنی شایسته آن یعنی مشخص باشد چه کسانی از اعضای شورای شهر به شهردار منتخب رأی داده‌اند.

وی افزود: عدم شفافیت ضربه‌ای شدید به اعتماد عمومی است و شفافیت و رفتار صادقانه به معنی اعلام نظر واقعی افراد به مردم است و باعث اعتماد مردم و جذب آنها به سمت مسئولین می‌شود؛ همچنین باعث می‌شود مردم دیرتر ناراضی شوند و در برابر مشکلات صبورتر باشند.

نبی با اشاره به اهمیت مطالبه گری صادقانه گفت: مطالبه گر باید صادق و با راهکار باشد اما متأسفانه برخی افراد از مطالبه گری برای رسیدن به اهداف سیاسی خود سواستفاده می‌کنند درحالیکه مطالبه گر حقیقی یک فرد آزاده است.

 

اخبار مرتبط

معاون عمرانی استاندار باز هم برای شفافیت پروژه اسکای‌مال نیامد

امام جمعه خارگ: مجلس طرح شفافیت را تصویب کند

عزادار حسین(ع) نمی‌تواند در مقابل فساد سکوت کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha