زنجیره تواصی از مهم‌ترین نیاز جامعه امروز است

زنجیره تواصی از مهم‌ترین نیاز جامعه امروز است

به گزارش سراج24، عاطفه سعیدی نژاد پیش از ظهر امروز پنجشنبه ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان، معاونان و مشاوران این اداره کل و نماینده ولی‌فقیه در استان، عنوان کرد: در اداره کل امور بانوان اقدامات خوبی صورت گرفته و ناظر به حل مسائل مختلفی از کشور هستیم.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی، زنجیره تواصی را از مهم‌ترین نیاز جامعه امروز دانست و از زحمات مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان برای شبکه‌سازی و فعال‌سازی امور بانوان در خوزستان تقدیر کرد و افزود: تلاش ما این است که بتوانیم اقشار مختلف بانوان مذهبی را در زمینه زنجیره تواصی فعال کنیم.

وی بر اهمیت انعکاس فعالیت‌های امور بانوان در فضای مجازی تأکید کرد و گفت: یک پویش سراسری تحت عنوان «حرف آورد» آغاز شده و در نظر گرفته شده است که طبق تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت و اهمیت استفاده بهینه از فضای مجازی، یک ظهور از تواصی مؤمنانه‌ای را که در فضای واقعی شکل می‌گیرد نیز در فضای مجازی نیز شکل یابد.

رسالت زنان در جامعه

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در این دیدار نیز گفت: در بین تمام مخلوقات عالم گروهی که نظام ارزش‌گذاری در آنها توسعه ویژه پیدا می‌کند، متقین هستند و هر جا که بناست خیری مطرح شود قطعاً اهل‌بیت علیهم السلام هستند که در صف مقدم هستند؛ بنابراین محصول یک ماه عبادت و بندگی در رمضان همین بوده که انسان تلاش کند تا به این مقام برسد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد تصریح کرد: وظیفه انقلاب اسلامی این است که بتواند نظام ارزش‌گذاری را در جامعه برای مردم اولویت‌بندی کند.

وی با اشاره به بخش‌هایی از کتاب فاخر حماسه حسینی مبنی بر میزان تأثیرگذاری بانوان بر جامعه در گذر تاریخ، تأکید کرد: زنان بیشترین تأثیرگذاری بر مردم را در جامعه بر عهده دارند؛ بنابراین سرمایه‌گذاری در بخش بانوان ما را کمک می‌کند که در این هدف مقدس توجه ویژه‌ای به درون انقلاب داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان گفت: رسالت اولیه بانوان تحکیم خانواده است چرا که یک زن می‌تواند یک نفر را تربیت کند و بشود امام (ره) و یک نفر را تربیت کند و بشود شهید سلیمانی و این بسیار ارزشمند است که یک بانوی مسلمان فردی را تربیت کند که منشأ تحول در منطقه و بلکه در دنیا شود.

اخبار مرتبط

ویدئو/ حجت الاسلام نخعی پور: واقعه ی غدیر کفار را نا امید کرد

کارگاه آموزشی کودک، مهارت، زندگی

برگزاری دوره آموزشی لهجه عراقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha