دشمن برای کاهش مشارکت مردم ایران در انتخابات برنامه دارد

دشمن برای کاهش مشارکت مردم ایران در انتخابات برنامه دارد

به گزارش سراج24، سردار رمضان شریف در دیدار با فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی تبریز با بیان اینکه هر رسانه‌ای به دنبال هدفی است، اظهار کرد: از اول انقلاب موضع رسانه‌های خارجی نسبت به جمهوری اسلامی مشخص است و هر بار با مطالب جدید اقدامات خود علیه ایران را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی بسیار گسترده است و ما هیچ تسلطی بر اینترنت نداریم، از خانواده‌ها خواست که مراقب فرزندان خود در فضای مجازی به خصوص در ایام آموزش از طریق این فضا باشند.

سردار شریف با بیان اینکه دشمن همواره با موضوعاتی از قبیل پشیمانی مردم از انقلاب، نداشتن آینده روشن و بحرانی بودن شرایط به دنبال مأیوس کردن مردم از نظام است، گفت: نباید داشته‌های ۴۰ ساله مان را با خبرسازی‌های دروغین به ثمن بخس بفروشیم.

سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه نباید در دام برخی رسانه‌ها بیافتیم، خاطرنشان کرد: رسانه‌های ما باید در عین تسلط بر موضوع کاری و انتشار اخبار، حرمت و آبروی افراد را نیز در نظر بگیرند و نباید در رسانه به اشخاص تهمت بزنیم.

وی با اشاره به نقش مؤثر رسانه و اثرگذاری و هدایت افکار عمومی اظهار کرد: کشور ما انسان‌های بزرگ زیادی دارد و اگر رسانه بتواند چهره واقعی آنها از جمله افرادی چون شهید باکری را برای نسل جوان بازگو کند، بهترین خدمت را به نسل جوان کرده است.

اخبار مرتبط

مجلس صرفاً به دنبال قانون‌مند کردن پلتفرم‌های خارجی در فضای مجازی است نه حذف آنها

مردم هزینه اعتماد دولت به غرب را دادند/ روحانی باید پاسخگو باشد

دولت طرفدار سلطه بیگانگان بر فضای مجازی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha