انتخابات ۱۴۰۰ آرام ترین انتخابات کشور خواهد بود

 انتخابات ۱۴۰۰ آرام ترین انتخابات کشور خواهد بود

به گزارش سراج24، حمیدرضا گودرزی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد انتخابات استان تهران ویژه شهرستان‌های تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس که در فرمانداری اسلامشهر برگزار شد اظهار داشت: تمامی جوانب و موضوعات امنیتی پیش بینی شده و انشاالله انتخابات ۱۴۰۰ آرام ترین انتخابات کشور خواهد بود.

گودرزی افزود: تاکنون بیش از چهل جلسه ستاد امنیت ستاد انتخابات استان تهران برگزار شده و تمهیدات لازم نیز توسط فرمانداران استان اندیشیده شده و مشکلی در برگزاری روند انتخابات نخواهیم داشت.

گفتنی است که در اسلامشهر ۳۰۳ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و ۲۴۵ داوطلب نیز در انتخابات شوراهای روستایی شهرستان ثبت نام‌کردند و ۳۲۱ شعبه اخذ رأی برای انتخابات ۲۸ خردادماه در شهرستان اسلامشهر پیش بینی شده که ۲۸۳ شعبه در محدوده شهری و ۳۸ شعبه اخذ رأی در محدوده روستایی قرار دارند.

لازم به ذکر است که ۷ هزار و ۵۰۰ نفر در روند برگزاری انتخابات در شهرستان اسلامشهر مشارکت دارند و در روز ۲۸ خرداد چهار انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی، میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در شهرستان برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه شکراله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران و معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران، حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و رئیس ستاد امنیت ستاد انتخابات استان تهران، فرمانداران شهرستان‌های تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس و اعضای ستاد انتخابات استان تهران حضور دارند.

اخبار مرتبط

تجمعات آیینی در استان تهران ممنوع است

حضور مردم ایران در انتخابات تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی شد

پروژه تضعیف انتخابات ایران شکست خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha