حضور مردم در انتخابات مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران است

حضور مردم در انتخابات مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش سراج24، جواد فاطمی‌نسب بعد از ظهر امروز اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه انقلابی در حال حاضر در رأس کار بوده و برای تکمیل این پازل باید با حضور مردم در صحنه انتخابات دولتی جوان و حزب اللهی تشکیل تا با علم به نقاط ضعف و قدرت کشور مشکلات مردم حل شود.

وی با بیان اینکه دشمنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران به دنبال دوقطبی سازی کشور بودند، افزود: انتخابات پیش‌رو که رئیس قوه مجریه را تعیین می‌کند، برای نظام جمهوری اسلامی ایران و حتی دشمنان آن یک انتخاب مهم و حساس است.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امروزه تمامی اتاق فکرهای دشمنان در غالب یک جبهه واحد با هدف دلسرد کردن مردم به آینده نظام و القا کردن بی تأثیری رأی مردم در انتخابات، سعی در کاهش مشارکت مردم در این انتخابات مهم را دارند.

فاطمی‌نسب تصریح کرد: وظیفه شخصیت‌های مهم، سیاسیون، نخبگان و افراد تأثیر گذار تشویق مردم به حضور در انتخابات است، مشارکت حداکثری سبب سرکار آمدن دولتی با پشتوانه بیشتر برای ورود به مسائل مختلف می‌شود.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب افزود: اگر شخص اصلح برای ریاست جمهوری انتخاب نشود، احتمال روی کار آمدن افراد دیگری و گره خوردن مشکلات معیشتی به تحریم‌ها و مذاکرات وجود داشته که در آخر هیچ‌گونه دستاوردی برای کشور ندارد.

اخبار مرتبط

مولوی کریم‌زایی: اهل سنت تاسوعا و عاشورا را به یاد لبهای تشنه امام حسین(ع) روزه می‌گیرند

پیکر مادر شهید کریمی خو در کرمانشاه به خاک سپرده شد

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

0 نظر

ارسال نظر

capcha