متعهدانه و بی‌طرفانه در خدمت کاندیداها هستیم

متعهدانه و بی‌طرفانه در خدمت کاندیداها هستیم

به گزارش سراج24، علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما امشب در مراسم قرعه کشی برنامه‌های قانونی تبلیغات نامزدهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری که در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، گفت: امروز ما در معرض سیزدهمین دوره انتخابات هستیم و امیدواریم این یک جشنواره برای زمینه سازی وحدت شود.

وی با بیان اینکه صداوسیما متعهدانه و بی طرفانه در خدمت کاندیداها است، افزود: ما در خدمت کاندیداها هستیم تا بتوانند برنامه‌های خودشان را ارائه دهند تا زمینه انتخاب صحیح ایجاد شود.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به حرکت مردم در سرنگونی رژیم پهلوی، خاطرنشان کرد: مردم ما با حرکت خود رژیم پهلوی را ساقط کردند و همه مسئولان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط مردم عزیزمان انتخاب می‌شوند.

عسگری اظهار داشت: امیدواریم سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نیز به بهترین شکل برگزار کنیم. مدلی که بعد از انقلاب اسلامی در سطح جهان ارائه شد یک پدیده نوین و یک مدل جدید است؛ جمهوری اسلامی ایران توانست در مقابل سلطه ورزی‌های نظام استکبار ایستادگی کند و بعد از ۴۰ سال قدرتمندانه و عزت مدارانه اقتدار خود را حفظ کرده است.

وی با اشاره به کینه ورزی های دشمنان علیه ایران، خاطرنشان کرد: از ابتدای انقلاب دشمن با کینه ورزی، جنگ تحمیلی را بر ما تحمیل کرد اما وقتی نتوانست در جنگ تحمیلی بر ما غلبه کنند و به خصوص در سال‌های بعد از آنکه جمهوری اسلامی ایران توانست در عرصه نظامی، تجهیزات و تسلیحات بومی را تولید کنند، خود آمریکایی‌ها بیان کردند که ایران، اقتدار و برتری نظامی آمریکا در منطقه را شکست از این رو دشمنان ما متوجه شدند که با این ملت سلحشور، شجاع و شهیدپرور و مقاوم نمی‌توان مبارزه کنند.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: دشمنان بعد از شکست در جنگ نظامی به عرصه جنگ نرم روی آوردند و با سیاه نمایی تلاش کردند تا ملت ایران را سرد کنند از این رو در این انتخابات هم دشمنان جنگ رسانه‌ای را علیه ما به کار برده اند و امیدواریم ملت ایران دوباره با حضور خود اتحاد خود را در برابر قدرت‌های منطقه نشان دهد.

عسگری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، گفت ایشان به تحول اشاره کردند، البته گفتند که ما مشکلاتی داریم و مشکلات در همه کشورها وجود دارد و در همه زمان‌ها نیز وجود داشته و در کشور ما نیز وجود دارد اما برای آنکه آینده بهتری را رقم بزنیم باید دولتی که روی کار می‌آید «تحول خواه» باشد.

وی افزود: دولتی که روی کار می‌آید و رئیس جمهوری که می‌خواهد انتخاب شود باید تحول خواه باشد، مقام معظم رهبری فرمودند کسی که می‌خواهد به قدرت برسد باید از جوانان استفاده کند، زیرا جوانان می‌تواند شرایط بهتری را به وجود بیاورند بنابراین کسی که روی کار می‌آید اگر بتواند از جوانان نخبه، مومن و کارآمد استفاده کند می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را حل کند و آینده را بهتر رقم بزند.

رئیس سازمان صداوسیما افزود: امیدواریم این خواست مقام معظم رهبری که باید انقلابی عمل عمل کنیم و بر مشکلات غلبه کنیم توسط کاندیداها مورد توجه قرار بگیرد.

عسگری خطاب به مردم، گفت من از شما می‌خواهم که همه از مهندسان، نخبگان، طلاب و علما، جوانان و همه خانواده‌ها به میدان بیایند و رای خودشان را به صندوق بریزند تا یک انتخاب پرشور داشته باشیم. همانطور که امام (ره) فرمودند و مقام معظم رهبری تاکید دارند، یک انتخابات درست داشته باشیم تا ثمره خوبی برای آینده ملت ایران داشته باشد و یک موفقیت دیگر برای ملت ما رقم بخورد.

اخبار مرتبط

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

تشکر آیت‌الله جنتی از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha