حرکت جامعة الزهرا (س) بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

حرکت جامعة الزهرا (س) بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

به گزارش سراج24، سرکار خانم زهره سادات برقعی در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید جامعة الزهرا (سلام الله علیها) که پیش از ظهر چهارشنبه با حضور علما، فضلا، نمایندگان بیوت مراجع عظام و مسئولان حوزوی در محل تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا (سلام الله علیها) برگزار شد، با شکرگزاری به درگاه خداوند متعال از اینکه توفیق حضور در جمع مبلغین و مبلغات و مصادیق آیه شریفه «نفر» در قرآن کریم را دارد، تصریح کرد: جامعة الزهرا (سلام الله علیها) به عنوان بزرگترین مؤسسه علمی آموزشی بانوان در جهان تشیع، با حضور پژوهشگران و دانش پژوهان و مبلغات، نقش بی‌بدیل و استثنایی در ارائه موضوعات علمی آموزشی و پژوهشی دارد و الگویی برای ایفای نقش زن مسلمان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی است.

مدیر جدید جامعة الزهرا (سلام الله علیها) در ادامه با اشاره به اینکه توفیق خدمتگزاری در این مجموعه که در حقیقت خانه حضرت زهرا (سلام الله علیها) می‌باشد برای من فراهم شده است، افزود: از زحمات همه مسئولین گذشته مجموعه حجج اسلام آقایان، طباطبایی، هاشمیان و مدنی بجستانی و سرپرست چند ماه اخیر، حجت الاسلام دیانی تقدیر و تشکر می‌نمایم و همچنین تقدیر و تشکر از حجت الاسلام محمدیان و دفتر رهبر معظم انقلاب دارم که با نگاه ویژه خود به توانمندی بانوان در عرصه‌های مدیریت، زمینه حضور یک خانم را در در مدیریت این مجموعه وزین فراهم نمودند.

وی در ادامه افزود: بابت اعتماد و حسن نظر رهبر معظم انقلاب در واگذاری مدیریت مجموعه عظیم جامعة الزهرا (سلام الله علیها) به یک بانو، از ایشان تقدیر و تشکر ویژه و خالصانه دارم.

سرکار خانم برقعی اشاره به اینکه مجموعه عظیم جامعة الزهرا (سلام الله علیها) یک خانواده بزرگ محسوب می‌شود، تاکید کرد: مسیر حرکت مدیریت‌های گذشته، به گونه‌ای مناسب ترسیم شده و در ادامه آن، نیاز به همکاری و همیاری همه اعضای این خانواده بزرگ داریم تا بتوانیم شاهد شکوفایی بیش از پیش این شجره طیبه باشیم.

مدیر جدید جامعة الزهرا (سلام الله علیها) در ادامه افزود: تعامل با حوزه‌های مختلف علمیه در سراسر کشور به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف جهان اسلام مانند گذشته ادامه خواهد داشت. اساس حرکت جامعة الزهرا (سلام الله علیها) بر مبنای اسناد بالادستی نظام و خصوصاً بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شده است.

مدیر جدید جامعة الزهرا (سلام الله علیها) با اشاره به اینکه همیشه از نقد و تحلیل کارشناسی استقبال خواهم نمود، تاکید کرد: از نقد و تحلیل‌های کارشناسی که از سوی دلسوزان ارائه خواهد شد به عنوان یک راهبرد مهم در پیشبرد امور مجموعه استفاده خواهم نمود.

اخبار مرتبط

روایت حضور جهادی رهبر انقلاب در منطقه فردوس به چاپ دوم رسید

بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رایگان شد

زندگینامه شهیده صدیقه رودباری / عقدی که در آسمان‌ها بسته شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha