امنیت و سلامت انتخابات وظیفه ناجا است

امنیت و سلامت انتخابات وظیفه ناجا است

به گزارش سراج24، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در همایش مشترک بصیرت دینی و انقلابی با حضور نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها، ائمه جمعه سراسر کشور، فرماندهان، رؤسا و مدیران ناجا با بیان اینکه کار نیروی انتظامی سلبی و ایجابی است، اظهار داشت: در راستای انجام مطلوب مأموریت‌ها و برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم نیازمند حمایت ائمه محترم جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها هستیم از سویی ائمه جمعه با نفود کلام و اعتبار خود می‌توانند به شورآفرینی انتخابات و رعایت مرزهای اخلاق و قانون کمک کنند.

سردار اشتری در ادامه به برگزاری انتخابات پیش رو اشاره و تصریح کرد: مهمترین وظیفه ناجا در انتخابات ۱۴۰۰، امنیت و سلامت انتخابات است؛ از این رو با پیش بینی ۷۰ هزار صندوق رأی، ۳۰۰ هزار نفر از همکاران ما در نیروی انتظامی در روز انتخابات حضور فعال خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: با تهیه اطلس انتخاباتی تمامی فرماندهان در استان‌ها برای برگزاری انتخابات پای کار هستند و لازم است که در این راستا علاوه بر حمایت از نظرات ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها بهره لازم را ببریم.

وی با بیان اینکه برای تأمین امنیت انتخابات با یک نقشه راه دقیق پیش می‌رویم، گفت: قطعاً در اجرای مأموریت‌ها در چارچوب قانون عمل می‌کنیم و با هر فرد و گروهی با هر گرایش سیاسی و جناحی که تخلف کند، برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی بابیان اینکه امنیت مردم خط قرمز ما است، گفت: امنیتی که باخون شهدا به دست آمده را به راحتی از دست نمی‌دهیم و از حقوق ملت عزیز ایران اسلامی دفاع می‌کنیم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: ملت عزیز ایران اسلامی وفادار هستند و این وفاداری را در تمامی دوره‌ها به اثبات رسانده‌اند؛ ان شاءالله به لطف و عنایت الهی و هدایت‌های مقام معظم رهبری مردم پرشورتر از قبل پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد.

فرمانده ناجا با تاکید براینکه ملاک عمل در انتخابات معیارهای مقام معظم رهبری است، گفت: قطعاً مردم عزیز فردی را انتخاب می‌کنند که به جوانان اعتقاد داشته و ظلم ستیز و دلسوز مردم باشد.

اخبار مرتبط

درگیری پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در اسلامشهر/ مأمور ناجا شهید شد

منع تردد شبانه در سراسر کشور لغو شد

حذف نرم افزارهای جعلی ۸ بانک ایرانی از گوگل پلی/ هشدار پلیس به بانک‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha