«بشار اسد» رأی خود در انتخابات ریاست جمهوری را به صندوق انداخت

«بشار اسد» رأی خود در انتخابات ریاست جمهوری را به صندوق انداخت

به گزارش سراج24 به نقل از خبرگزاری سانا، «بشار اسد» و همسرش «اسماء اسد» با حضور در یکی از مراکز در شهر «دوما» واقع در غوطه شرقی آراء خود در انتخابات ریاست جمهوری سوریه را به صندوق انداختند.

اسد پس از آنکه رأی خود را به صندوق انداخت، گفت: ملت سوریه در مقابل تروریسم متحد است و سوریه به آنچه که کشورهای غربی درباره انتخابات می‌گویند، توجهی ندارد. نظرات آنها هیچ ارزشی ندارد.

رئیس جمهور سوریه افزود: به مردم شهر دوما برای آزادی از چنگال تروریسم و بازگشت به آغوش وطن تبریک می‌گویم. تروریست‌ها تلاش کردند در جریان اشغال دوما، آن را تخریب کنند اما اغلب ساکنان این شهر با دولت همکاری کردند. مردم دوما و منطقه غوطه شرقی در کنار ارتش سوریه با تروریسم جنگیدند.

بشار اسد اعلام کرد: سفرم به دوما و شرکت در انتخابات از اینجا تاکیدی بر این امر است که در سوریه هیچ طایفه‌ای در مقابل طایفه دیگر و هیچ منطقه‌ای بر منطقه دیگر برتری ندارد.

وی عنوان کرد: جنبش و تحرک مردمی در جریان برگزاری انتخابات سوریه خود به تنهایی برای واکنش به اظهارنظرهای مقامات غربی در خصوص این انتخابات کافی است. علیرغم ادعای غربی‌ها، سوریه در طول این چند سال شاهد جنگ داخلی نبوده است.

اخبار مرتبط

۴ کشته و زخمی در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به «تدمر»

تمجید دختر چگوارا از ایران، سوریه، لبنان و اسرای «تونل آزادی»

پس از توقف 10 ساله؛ اردن پروازهای خود به سوریه را از سر می‌گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha