به میزبانی رسانه"بهداشت نیوز"؛

قتل بابک خرمدین مورد بررسی قرار می گیرد

قتل بابک خرمدین مورد بررسی قرار می گیرد

به گزارش سراج24؛ امشب سه شنبه 4 خردادماه ساعت 20:30 در پیام رسان صوتی کلاب هاوس از طریق لینک https://ios.clubhouse.com/event/M5jErXpq ، جوانب قتل بابک خرمدین توسط محمد خاتمی رییس سازمان نظام روانشناسی ومشاوره مورد بررسی قرار می گیرد.
پایگاه خبری "بهداشت نیوز" که رویدادهای حوزه بهداشت و سلامت کشور را پوشش می دهد میزبانی این جلسه مجازی را بر عهده دارد.

بابک خرمدین در ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ به دست والدینش در شهرک اکباتان تهران به قتل رسید و در ۲۶ اردیبهشت و پس از آن‌که بخش‌هایی از جسد مثله شدهٔ او توسط یک کارگر شهرداری در شهرک اکباتان پیدا شد، پلیس پدر و مادر خرمدین را بازداشت کرد و آن‌ها به قتل فرزندشان اعتراف کردند.

همچنین اکبر خرمدین (پدر مقتول) ۲۷ اردیبهشت اعتراف کرد که به‌ همراه همسرش مواد بیهوش کننده به فرزندشان خورانده‌ و پس از بیهوشی او، با بند کتانی پاهایش را بسته و یک بست پلاستیکی به گردنش انداخته و با چاقو چند ضربه به او زده‌اند. سپس جسد را به حمام خانه برده و پس از مثله کردنش تکه‌ها را در ۳ ساک دستی انداخته و حدود نیمه‌شب آن‌ها را در سطل زباله‌هایی در فاز ۳ اکباتان، آریاشهر و میدان صنعت رها کرده‌اند.

اکبر خرمدین انگیزهٔ قتل پسرش را اذیت کردن‌ها و رفتار نامناسب مقتول با پدر و مادرش عنوان کرد. قاتل طی بازجویی ها، مدعی شده بود که مقتول اقدام به آزار و اذیت و حتی ضرب و شتم آن‌ها می‌کرد و همچنین «رابطه خارج از عرف با زنان» داشت، درحالی که همسایه ها این ادعاها درباره اتهامات اخلاقی به مقتول را رد کردند.

 

 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha