درک بیانات امام خمینی (ره) حرکت انقلاب را شتاب می‌دهد

 درک بیانات امام خمینی (ره) حرکت انقلاب را شتاب می‌دهد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید رضا موسوی در مراسم افتتاحیه ستاد تواصی استان قزوین که پیش از ظهر سه‌شنبه در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین اذعان کرد: زمانی می‌توانیم انتخاب اصلح داشته باشیم و با اتحاد یکدیگر به نقطه مشترک برسیم که دل خود را به یک جا گره بزنیم که مسلماً در این مسئله کسی بهتر از خدا و کسی که بوی خدا می‌دهد نیست.

رئیس شورای رسیدگی به امور مساجد استان قزوین با اشاره به اینکه ما باید به مردم بیاموزیم که انتخابات ما متفاوت است اذعان کرد: مسئله برد و باخت در انتخابات ما و انتخابات سایر کشورها فرق می‌کند در انتخابات نظام جمهوری اسلامی و نظام تشیع کسی که می‌برد معنایش این است که برای خدمت به مردم حجت شرعی پیدا کرده است.

وی افزود: ما باید به مردم بگویبم که حکومت اسلامی و پست در آن طعمه نیست که بخواهیم برای رسیدن به ان مسابقه بدهیم بلکه جمهوری اسلامی یک مسئولیت است.

این مسئول ابراز کرد: اگر ما بدانیم که در قبال فعالیت‌های خود مسئولیم باید بدون تشریح و تبیین پای میدان بیاییم و اگر متوجه مسئولیت نشویم راه را اشتباه رفته‌ایم.

وی گفت: ما باید به راه اعتقاد داشته باشیم از سوی دیگر مبلغین و روحانیون در جامعه بسیار مؤثر هستند اگر به مسیر پیش روی خود اعتقاد داشته باشند.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: اگر خود افراد به مسیری که می‌روند اعتقاد و ایمان داشته باشد مردم نیز به آنها اعتقاد پیدا می‌کنند.

وی بااشاره به سخن سردار سلیمانی درخصوص اگر کسی بخواهد تشیخص دهد که مسیری که می‌رود درست است یا نه باید به ارتباط قلبی خود با امام بنگرد بیان کرد: گام دوم، درک بیانات امام انقلاب است اگر ما بتوانیم درک خوبی از بیانات امام داشته باشیم دیگر به مسئولیت‌های خود پی می‌بریم و ذره‌ای از حرکت بازنمی‌ایستیم.

این مسئول بیان کرد: درک بیانات امام خمینی (ره) حرکت انقلاب را شتاب داده و باعث خواهد شد با احساس مسئولیت بیشتری به دنبال تحقق تمدن نوین اسلامی و حرکت رو به جلوی کشور باشیم.

این مسئول ابراز کرد: چیزی که ما را در کنار هم و در یک راستا قرار می‌دهد ارتباط قلبی ما با امام است زیرا در این میان یک الفت قلبی شکل می‌گیرد چنانچه که ما دیدم رهبر انقلاب بارها و بارها درخصوص کمک به مؤمنان صحبت کرده بودند اما صحبت ایشان درخصوص کمک مومنانه ما را به یک درک واحد رساند و همه درکنار هم برای اجرای فرمان امام حاضر شدیم‌.

وی ادامه داد: ید واحد می‌تواند ما را کنار یکدیگر قرار دهد و در این راستا ما می‌توانیم هرکاری را انجام دهیم حتی می‌توانیم فرهنگ یک شهر را تغییر دهیم.

حجت الاسلام موسوی در پایان گفت: در امر انتخابات باید بکوشیم مردم را به مسجد ببریم و در مسجد درکنار یکدیگر قرار بگیریم و چه بسا از هر مسجد به عنوان یک ستاد برای راهنمایی و همراهی مردم استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

بچه های لرستان در همه جا گره های ما را باز کردند/ برای ما کار در جبهه فرهنگی لرستان مهم است

سردار فدوی: دفاع مقدس الگوی مقابله با توطئه‌های دشمنان است

حرکت جهانی انقلاب اسلامی تداوم می‌یابد

0 نظر

ارسال نظر

capcha