روایتی از پشت پرده مفاسد اقتصادی در شبکه مستند

روایتی از پشت پرده مفاسد اقتصادی در شبکه مستند

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، بیست و هشتمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «روزگار یک چهل ساله» به کارگردانی امین قدمی روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند «روزگار یک چهل ساله» روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد اقتصادی و چگونگی شکل‌گیری آن است. این مستند تلاش کرده است با تحلیلی دقیق از پرونده فسادهای اقتصادی، راهکارهایی برای جلوگیری از آن و بهبود وضعیت نامناسب اقتصادی کشور بدهد.

در این مستند با چهره‌هایی نظیر احمد توکلی، علی پروین، مهدی هاشمی‌نسب، مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق، سیف‌الله یزدانی مدیر مسئول عصر اقتصاد، مریم مجیبی مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن هنرمندان، کاظم پالیزدار رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی نهاد ریاست جمهوری، داود امیریان نویسنده و... گفتگو شده است.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور فرید مدرسی و جواد موگویی برگزار می‌شود و در آن موضوع فساد اقتصادی و پرونده‌هایی که در این زمینه وجود دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۴ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۵ خرداد ساعت ۸:۳۰ و جمعه ۷ خرداد ساعت ۱۵ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

اخبار مرتبط

پاسداشت تلاش‌های سرور رجایی در برنامه تلویزیونی «بیکران»

«نشان ارادت» ویژه برنامه محرمی شبکه دو شد

ضبط تلاوت‌های 4K برای اولین بار در سیما

0 نظر

ارسال نظر

capcha