ضرورت برگزاری انتخاباتی شفاف قانون گرایی و بی طرفی مجریان است

ضرورت برگزاری انتخاباتی شفاف قانون گرایی و بی طرفی مجریان است

به گزارش سراج24، شکرالله حسن بیگی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد انتخابات شمیرانات با تاکید بر اصل بی طرفی و عدالت در مجریان انتخابات اظهار داشت: ضرورت برگزاری انتخاباتی شفاف قانون گرایی و بی طرفی مجریان است و در این راستا قانون گرایی و بی طرفی باید سرلوحه مجریان باشد تا شاهد انتخاباتی سالم و شفاف باشیم.

حسن بیگی با بیان اینکه انتخابات آبروی وزارت کشور است گفت: مجریان با رعایت ۲ اصل قانون گرایی و بی طرفی انتخاباتی سالم را در ۲۸ خرداد برگزار خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوا ن داشت: انتخابات بدون دغدغه با آموزش صحیح و مناسب مجریان امکان پذیر است که آموزش قوانین و روند انتخابات برای اعضای شعب از مهمترین شروط در انتخابات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: انتخابات استان تهران ویترین انتخابات کشور است که نیاز به همیاری همه دستگاه‌ها و مردم در روند برگزاری است.

گفتنی است که در این جلسه سید مهدی ساداتی، فرماندار شمیرانات نیز اظهار داشت: ستاد انتخابات شمیرانات تمهیدات لازم را در برگزاری انتخاباتی پرشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پیش بینی کرده و مطابق با جدول زمانبندی اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

اخبار مرتبط

۲ شهید شاخص استان بوشهر معرفی شدند

تجمعات آیینی در استان تهران ممنوع است

نشست خبری سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha