هماهنگی «خانواده انقلاب» نیاز جدی امروز و فردای جامعه است/هرچه مشارکت بیشتر باشد دولت قوی‌تری شکل می‌گیرد

هماهنگی  «خانواده انقلاب» نیاز جدی  امروز و فردای جامعه است/هرچه مشارکت بیشتر باشد دولت قوی‌تری شکل می‌گیرد

به گزارش سراج24؛ شامگاه روز یکشنبه دوم خرداد حجت الاسلام المسلمین سید ابراهیم رئیسی در محل دفتر مرکزی جامعه روحانیت حضور یافت و با تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و کمیته سیاسی جامعه روحانیت و همچنین تعدادی از اعضای هیئت عالی شورای وحدت دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به این خبر، افزود: هدف از این دیدار این بود که آمادگی خود را برای فعالیت در انتخابات پیش رو و خواست خود مبنی بر لزوم بالا بردن میزان مشارکت ملت شریف ایران و حضور پرشور آنها در پای صندوق های رای را نشان دهیم.
در این دیدار صمیمانه ابتدا حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری نایب رئیس جامعه روحانیت مبارز پس از خیر مقدم به جناب حجت الاسلام رئیسی و تمجید از مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس و گرامیداشت سالروز پیروزی رزمندگان اسلام در سوم خرداد و فتح خرمشهر و همچنین با اشاره به پیروزی رزمندگان فلسطین بر دشمن غاصب صهیونیستی در جنگ ۱۱ روزه در غزه افزود: جامعه روحانیت مبارز و شورای وحدت با تمام ظرفیت خود برای پیروزی جناب آقای رئیسی در سراسر کشور وارد عمل شده‌اند و ما موفقیت شما را در این مسئله می دانیم که با نگاهی جامع، همه اضلاع خانواده بزرگ انقلاب را به میدان بیاورید و این سرمایه بزرگ و ارزشمند مردمی را حفظ کنید.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز به ظرفیت بالای شخصیت جناب آقای رئیسی در ایجاد وحدت در نیروهای انقلابی و ارزشی اشاره کرد و گفت: جامعه روحانیت مبارز و شورای وحدت با یک ابتکار ارزشمند از ماهها پیش در پی شکوفا شدن این ظرفیت و به میدان آوردن نیروها و پتانسیل های انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری بوده است و خوشحال هستیم که محور وحدت و انسجام بوده ایم و شخصیت ممتاز جنابعالی چنین ظرفیت و توانی را ایجاد نموده است. 
در ادامه روایت تفصیلی حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم از این دیدار را می خوانید:
آیت الله شبستری، نائب‌رئیس جامعه روحانیت مبارز در  دیدار آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با اعضای شورای عالی وحدت، ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به ایشان، گفتند:  شما با حضور خود در انتخابات منادی وحدت شدید.
آیت الله شبستری در ادامه با اشاره به سخنان آیت‌الله رئیسی، اظهار کردند: شما به هیچ گروه و دسته ای تعلق ندارید  و ما هم خواستار موفقیت شما با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و بسیج همه اضلاع  وخانواده انقلاب هستیم. 
ایشان  در ادامه با تاکید بر نیاز جامعه امروز به وحدت، انسجام، خوشبینی به آینده و اعتماد سازی، ابراز امیدواری کردند که آیت‌الله رئیسی با آن روحیه بالا، سعه صدر، اخلاق حسنه، ساده زیستی و روحیه وحدت آفرینی و مبارزه قانونی با فساد، بتوانند آغازگر تحول در گام دوم انقلاب باشند.
نائب‌رئیس جامعه روحانیت مبارز خطاب به آیت‌الله رئیسی خاطر‌نشان کردند: هماهنگی  «خانواده انقلاب» از نیازهای جدی امروز و فردای جامعه است که منجر به تثبیت ارزش‌های آرمان های انقلاب اسلامی می‌شود. امیدواریم که انتخابات آینده با مشارکت بالای مردم منجر به پیروزی چشمگیر شما شود که خواسته و آرزوی همه مومنین است.
ایشان در ادامه عنوان کردند: مطلوب ما و انتظار ملت شریف ایران این است که دولتی کارآمد، پرتوان، مومن، انقلابی، مردمی و دلسوز و خدوم انتخاب شود که به وعده های خود عمل کند و با گسترش اشتغال، تولید و رونق اقتصادی، امنیت و رفاه عمومی را توسعه دهد، دیوانسالاری معیوب را درمان کند و با «درایت»، «ایمان» و «اخلاص»، «عزت دینی» و «اقتدار ملی» را ارتقاء ببخشد.
بعد از سخنان حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی، حجت‌الاسلام تقوی گزارشی را از ارتباط استان‌های مختلف با ائمه جمعه، خبرگان و حوزه‌های علمیه ارائه کردند که در این استان ها با محوریت روحانیت و هیئت های مذهبی ستادهای خوبی فعال شده‌اند.
حجت‌الاسلام تقوی،  دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در ادامه تاکید کرد: آقای رئیسی اخلاق مدار است و باید از نیروهای فعال بخواهیم که اخلاق مدارانه رفتار کنند و این موضوع را به صورت برجسته‌ای مطرح کردند که مورد استقبال آقای رئیسی نیز قرار گرفت.
دکتر منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت با اشاره به شکل‌گیری شورای وحدت با محوریت جامعه روحانیت مبارز از ۹ ماه قبل، گفت: این شورا با دو هدف کار خود را آغاز کرد. هدف کوتاه مدت «انتخابات ریاست جمهوری» و هدف بلندمدت «انسجام نیروهای انقلاب و استمرار فعالیت آن‌ها» است. کمیته های مختلفی چون کمیته جوانان، فرهنگیان، دانشگاهیان و بانوان را در شورای وحدت تشکیل دادیم و نیروهای بسیار مهمی را در تهران و شهرستانها به کار گرفتیم که در انتخابات کمک کنند.

اخبار مرتبط

شرایط امروز نتیجه تصمیمات قبل است/ نشانه جدیت طرف مقابل برای مذاکره، لغو تحریم‌ها است

ایران آماده همکاری همه‌جانبه برای ایجاد ثبات در افغانستان است

ماموریت سازمان انرژی اتمی برای تولید ۱۰۰۰۰ مگاوات برق و آب‌شیرین‌کن/ از بهره‌برداری انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای کوتاه نخواهیم آمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha