حضور گسترده در انتخابات تجلی حمایت مردم است

حضور گسترده در انتخابات تجلی حمایت مردم است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام نایب علی نوروزی، امام‌جمعه فاروج، با اشاره به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، بر تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات تأکید کرد.

وی با بیان اینکه اگر مشارکت مردم در انتخابات حداکثری باشد بسیاری از مشکلات و تهدیدها و تحریم‌های دشمنان به پایان می‌رسد، اضافه کرد: از سوی دیگر کاهش مشارکت مردم باعث جری‌تر شدن دشمنان می‌شود.

امام‌جمعه فاروج افزود: در سال ۸۸ ما از خیلی از این پیچ‌ها و گذرهای مهم تاریخی عبور کرده بودیم؛ اما متأسفانه به خاطر اینکه دشمن ما امیدوار به اغتشاش و فروپاشی نظام اسلامی و امیدوار به نارضایتی مردم شد تحریم‌ها را مضاعف کرد تا دولت را مجبور به مذاکره و عقب‌نشینی از برخی از مواضع خود کند.

حجت‌الاسلام نوروزی خاطرنشان کرد: حضور پای صندوق‌های رأی و مشارکت همگانی دشمنان کشور و نظام را ناامید و فتنه‌های آن‌ها را خنثی خواهد کرد.

امام‌جمعه فاروج در ادامه گفت: استان ما با همه قومیت‌های مختلفی که دارد تابه‌حال هر زمان که نیاز به حضور مردم پای صندوق‌های رأی و در صحنه میدان بوده است جزء استان‌های برتر، نمونه و الگو بوده است.

وی افزود: یکی از نمونه‌های حضور مردم استان ما را سال ۹۱ و در استقبال از سفر رهبر معظم انقلاب به استان خراسان شمالی دیدیم که برگ زرینی بر دفتر افتخارات انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان افزود و جزء افتخارات استان ما است که رهبر معظم انقلاب هم در نوروز سال بعد این مسئله را در حرم علی ابن موسی‌الرضا (ع) و در سخنرانی اول سالشان یادآوری کردند.

حجت‌الاسلام نوروزی گفت: مردم کشور ما به‌ویژه مردم خراسان شمالی، گنجینه فرهنگ‌ها و معرفت‌ها ثابت کرده‌اند که هر جا نیاز به مشارکت و حضور بوده، در صحنه بوده‌اند و کم نگذاشته‌اند.

وی تصریح کرد: قطعاً استان ما به‌عنوان یک استان نوپا و جوان نیاز به رشد، توسعه، سرمایه‌گذاری و پیشرفت دارد که این توسعه و پیشرفت در سایه مشارکت مردم، دلگرمی مسئولان و حمایت دولت جمهوری اسلامی اتفاق خواهد افتاد.

اخبار مرتبط

حاجی‌بابایی: مدیری که دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود

تجمع مردم اصفهان برای احیای زاینده رود/ دستور ویژه مخبر به ۲ وزیر

احداث پارک شهید محبعلی فارسی در زاهدان +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha