دوره آموزشی مبلغان پیشرفت ویژه بانوان برگزار می‌شود

 دوره آموزشی مبلغان پیشرفت ویژه بانوان برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، فاطمه گنجی، مسئول واحد خواهران هیأت رزمندگان اسلام  اظهارداشت: واحد پیروان عترت هیأت رزمندگان اسلام با همکاری اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، دوره آموزش مجازی تربیت مبلغان پیشرفت را ویژه بانوان در راستای تمدن نوین اسلامی و فرهنگ‌ زمینه سازی ظهور برگزار می‌کند.

سرفصل‌های دوره آموزشی

وی با اشاره به سرفصل‌های آموزشی این دوره گفت: در این دوره مباحثی همچون سبک زندگی اهل بیت، انسان شناسی، طرح اجرایی «قرآن زنده است»، مقتل شناسی، اصول و فنون، نواها و نعمه‌ها و فرزندآوری و فرزند پروری آموزش داده خواهد شد.

اساتید حاضر در دوره

گنجی افزود: حجج‌اسلام علیرضا پناهیان، واضحی، عباسی ولدی، علیرضا بکایی، احمدوند، اسماعیلی، عبدالباقی، علی غلامی، عباسی و حشمت‌الله قنبری از اساتید این دوره هستند که در موضوعات مختلف آموزش خواهند داد.

مسئول واحد خواهران هیأت رزمندگان اسلام با بیان اینکه علاقه‌مندان تا ۱۵ خردادماه فرصت دارند با مراجعه به آیدی نیروی انسانی این هیأت در پیام‌رسان ایتا به نشانی MADHINTAHA۳۱۳ ثبت نام کنند، گفت: این دوره از ۱۷ خردادماه در قالب پیام‌رسان روبیکا برگزار خواهد شد. در پایان این دوره گواهی معتبر آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

اخبار مرتبط

دوره آموزش مجازی «سدید»

مسابقه کتابخوانی «قدرت و شکوه زن» در کلام امام و رهبری

اولین دورهمی بانوان انقلابی فعال فضای مجازی زاهدان برگزار شد + تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha