ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای محرومان

ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای محرومان

به گزارش سراج24،  غلامرضا سلیمانی در حاشیه مراسم افتتاحیه طرح جبهه خرمشهرها در بابلسر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه برنامه‌ها و طرح‌های زیادی را در حوزه‌های مختلف دارد که ۱۲ هزار مورد آن در سال گذشته به بهره‌برداری رسید که در این میان سهم استان مازندران که یکی از بسیج سازندگی‌های بسیار فعال بوده زیاد است و شاید برترین بسیج سازندگی کشور در استان مازندران و در سپاه کربلا است.

وی گفت: حجم قابل توجه‌ای از پروژه‌ها به خود استان تعلق داشته است و در حال حاضر هم حجم قابل توجه‌ای در سال ۱۴۰۰ در دست بسیج سازندگی استان است، در زمینه‌های مختلف ساخت خانه برای محرومان، جاده‌های روستایی، خانه‌های بهداشت، سالن‌های ورزشی، مباحث مربوط به مشکلات روستایی به خصوص در اولویت است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: برخی پروژه‌ها در مناطق شهری و طرح‌ها با حجم قابل توجه‌ای انجام خواهد گرفت به‌ویژه کار بزرگی که امسال در دست اجرا است ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان که بیش از یک هزار و ۱۰۰ واحد، سهم استان مازندران است که عملیات اجرایی آن فردا آغاز خواهد شد.

سردار سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود به کرونا اشاره کرد و گفت: بسیج با طرح شهید سلیمانی برای مبارزه با کرونا در کنار وزرات بهداشت و درمان و همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی در استان‌ها فعال بوده و الان هم طرح در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: ادامه طرح شهید سلیمانی و همچنین کمک به واکسیناسیون مردم در حال انجام است که با توجه به تولید واکسن در داخل و واگذاری به شبکه‌هایی که مسؤولیت این کار را برعهده دارند، امیدواریم که حجم پوشش هم به زودی افزایش پیدا کند.

اخبار مرتبط

آغاز عملیات اجرایی 11 پروژه مسکونی ویژه محرومان در خراسان‌جنوبی

فتاح:آغاز عملیات اجرایی احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور

زائران به سمت مرز شلمچه حرکت نکنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha