جمع آوری بیش از ۸ میلیارد تومان زکات فطره توسط کمیته امداد مرکزی

جمع آوری بیش از ۸ میلیارد تومان زکات فطره توسط کمیته امداد مرکزی

به گزارش سراج24 و به نقل پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان مرکزی، مجید مؤمنی با بیان اینکه تاکنون ۸ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطریه در استان مرکزی جمع آوری شده است، اظهار کرد: ثبت این رقم در حالی است که میزان جمع آوری زکات فطریه در سال گذشته ۶ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان ثبت شده است.

وی ضمن تشکر از مردم مؤمن استان گفت: امسال برای جمع‌آوری زکات فطریه روش‌های غیر حضوری و بیش از ۲ هزار پایگاه در نظر گرفته شده بود.

مؤمنی با اشاره به اینکه زکات مردم در اسرع وقت به دست نیازمندان می‌رسد، افزود: مردم مؤمن استان مرکزی تا کنون ۸ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره خود را به نیازمندان پرداخت کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خاطر نشان کرد: میزان زکات فطریه در سال گذشته ۶ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان بوده که در سال جاری تا کنون به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

وی در ادامه افزود: هم نشینی با فقرا و دیدار با بیماران صعب العلاج و خانواده‌های ایتام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان بوده است که در این دیدارها که با حضور جمعی از مسئولان استانی انجام شده، کمک‌های قابل توجهی به خانواده‌ها صورت گرفته است.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان گفت: افرادی که هنوز فطریه خود را پرداخت نکرده‌اند، می‌توانند فطریه خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۹۵۹۳، زکات فطریه سادات به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۸۶۹، کفاره غیرعمد به شماره کارت ۶۰۳۷۰۹۹۷۹۵۰۰۷۶۱۳۴ و کفاره عمد به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۴۰۱ واریز کنند.

اخبار مرتبط

مسئولان دین خود را به مردم خوزستان ادا کنند

تلاش برای راه‌اندازی ۲۰ هزار مرکز نیکوکاری در کشور

شخصیت قرآنی کربلایی کاظم در جهان اسلام بی نظیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha