خرمشهر چگونه آزاد شد

 خرمشهر چگونه آزاد شد

به گزارش سراج24، «گفتاورد» برنامه‌ای گفتگو محور از رادیو تهران که با حضور کارشناسان به بحث و گفتگو پیرامون موضوع های روز می‌پردازد. این برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۲ روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز می‌رود. برنامه گفتاورد دوشنبه ۳ خرداد، به مناسبت سالگرد فتح خرمشهر به اهداف و رمز و رازهای موفقیت در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر می‌پردازد.

چهارشنبه ۵ خرداد، روز ملی حمایت از خانواده زندانیان برنامه گفتاورد از رادیو تهران با مضمون جایگزینی مجازات‌های دیگر به جای حبس روی آنتن می‌رود. گفتنی است؛ برنامه گفتاورد شنبه ۸ خرداد، به موضوع جمعیت اختصاص یافته است. در برنامه گفتاورد رادیو تهران، امیر دبیری مهر با دعوت از کارشناسان به تحلیل و بررسی موضوع های مطرح شده می‌پردازد.

برنامه گفتاورد کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که به تهیه‌کنندگی ساناز باقری و با حضور امیر دبیری مهر، سردبیر و کارشناس مجری برنامه روزهای زوج پخش خواهد شد. مخاطبان می‌توانند این برنامه را در روزهای فرد، در همین ساعت به صورت تکرار بشنوند.

شنوندگان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما باشید. همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می‌توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال (ست تاپ باکس) دریافت کنند.

اخبار مرتبط

پیکر صد شهید دفاع مقدس وارد آبادان می‌شود

زندگینامه شهید عبدالمجید رحیمی

«وحدت»؛ رمز پیروزی در روزهای سخت + ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha