رونمایی از دو مجموعه شعر و رمان دفاع مقدس در دزفول

 رونمایی از دو مجموعه شعر و رمان دفاع مقدس در دزفول

به گزارش سراج24، «علیرضا مهدویان پور» مدیر حوزه هنری دفتر دزفول، از رونمایی دو مجموعه شعر و رمان به همت حوزه هنری این شهرستان در دزفول خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت پاسداشت چهارم خرداد که روز مقاومت و پایداری مردم دزفول است، دو مجموعه رباعی «تا بال گشودم آسمانم گم شد» و رمان «کلگزون» با حضور مسئولان شهرستان در محل نگارخانه هنرمندان دزفول رونمایی شد.

وی با بیان اینکه مجموعه رباعی «تا بال گشودم آسمانم گم شد» سروده «یوسف شایگان مهر» در ۵۲ صفحه توسط انتشارات آوان جنوب به چاپ رسیده است، افزود: طراحی جلد این مجموعه توسط «رضا چراغ چشم» و صفحه آرایی «زهرا سالمی نژاد» انجام شده است.

مدیر حوزه هنری دفتر دزفول گفت: همچنین رمان «کلگزون» که به گوشه‌ای از موشک‌باران دزفول در دوران هشت سال دفاع مقدس و یکی از مناطقی که اولین موشک به آن اصابت کرده است، توسط «حبیب خداداد زاده» و در ۱۹۲ صفحه به نگارش درآمده و توسط انتشارات آوان جنوب به چاپ رسیده است.

مهدویان پور افزود: این اثر توسط «عباس عبادی» ویراستاری شده است و طراحی جلد و صفحه آرایی آن توسط «حمید نور آبادی» و «زهرا سالمی نژاد» انجام شده است.

وی تأکید کرد: حوزه هنری دفتر دزفول این آمادگی را دارد که در راستای چاپ و نشر، فرهنگ‌سازی و جریان سازی حوزه شعر و داستان دفاع مقدس فعالیت‌هایی را با همکاری مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول انجام دهد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

برپایی نهضت مومنانه در آخرین روز از هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha