پویش رسانه‌ای «بانوان خط شکن» در استان گیلان

پویش رسانه‌ای «بانوان خط شکن» در استان گیلان

به گزارش سراج24، مهدی پارسا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به سالروز تاریخی آزادسازی خرمشهر و حماسه ماندگار رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس، اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر یکی از بزرگترین افتخارات ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی است.

وی با بیان اینکه حماسه، ایمان، اعتقاد، اخلاص و پیروی از امام (ره) از ویژگی‌های ماندگار این واقعه تاریخ دفاع‌مقدس است، گفت: سازمان بسیج رسانه گیلان با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام به ویژه نقش زنان در این حماسه بزرگ «پویش رسانه‌ای بانوان خط شکن» را با هدف قدردانی خانواده رزمندگان به ویژه رزمندگان بیت المقدس برگزار می‌کند.

رئیس بسیج رسانه استان گیلان با تاکید بر نقش بانوان در همه عرصه‌های تاریخ انقلاب اسلامی ایران، افزود: معاونت خواهران سازمان بسیج رسانه استان با هدف گرامیداشت نقش زنان در دفاع مقدس پویش رسانه‌ای «بانوان خط شکن» را با همکاری بسیج رسانه شهرستان‌ها برگزار می‌کند.

پارسا با بیان اینکه خبرنگاران تولیدات رسانه‌ای خود را درباره نقش زنان با اولویت خانواده رزمنده‌های عملیات بیت المقدس و حتی دوران هشت ساله دفاع می‌توانند به دبیرخانه پویش رسانه‌ای بانوان خط شکن ارسال کنند، گفت: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا شش خرداد به دبیرخانه پویش ۰۹۳۷۰۰۵۷۵۲ ارسال کنند.

اخبار مرتبط

از شور و نشاط جشن‌های دهه کرامت برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند بهره‌برداری شود

لغو اقامه نماز جمعه فردا در همه شهرهای استان گیلان

انتشار ۲۰ عنوان کتاب به همت حوزه هنری استان گیلان

0 نظر

ارسال نظر

capcha