اجرای ۸۰ عنوان برنامه ویژه گرامیداشت سوم خرداد در استان مرکزی

اجرای ۸۰ عنوان برنامه ویژه گرامیداشت سوم خرداد در استان مرکزی

به گزارش سراج24، سید جواد محمدی با اشاره به اینکه سالروز آزادی خرمشهر عزیز آغازگر تحولات کلیدی و گام برداشتن ملت ایران در مسیر توانمندی و خودکفایی است، اظهار کرد: ملت ایران با تکیه بر اراده و قدرت الهی توانست از کارزار مبارزه با دشمن پیروز و سربلند بیرون بیاید و به کار بردن جمله کلیدی حضرت امام (ره) که فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد نشانه‌ای بارز در تحقق اراده الهی است.

وی با بیان اینکه، امروز برای آزادی خرمشهرهای پیش رو تبیین جمله راهبردی امام (ره) در مورد فتح خرمشهر یک ضرورت است و باید این نگرش توجه به قدرت خداوند مد نظر باشد.

محمدی افزود: مرکز حفظ آثار سپاه روح الله به عنوان متولی برنامه‌های سپاه در سالروز آزادی خرمشهر از ابتدای اردیبهشت ماه برنامه ریزی های لازم برای گرامیداشت این ایام الله را انجام داده و امروز آمادگی کامل برای استقبال از این ایام الله را داریم.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری همایش مقاومت و پایداری نیروهای مسلح از مهمترین برنامه سالجاری است که با توجه به شیوع بیماری کرونا در برگزاری برنامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی قطعاً مد نظر خواهد بود.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی، تجلیل از خانواده معظم شهدای عملیات بیت المقدس و شهدای مدافع سلامت و برنامه بانگ مقاومت از دیگر برنامه‌های مهم این ایام است.

محمدی، مسابقه کتابخوانی کتاب «سفر سرخ» که زندگینامه شهید علم الهدی و با محوریت آن آزادسازی بستان و هویزه را به تصویر می‌کشد از دیگر برنامه‌های مورد نظر عنوان کرد.

وی تاکید کرد، از دستگاه‌هایی همچون آموزش و پرورش، نهاد کتابخانه‌ها، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، بنیاد شهید، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، صداوسیما، شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌ها انتظار داریم در راستای این مسابقه کتابخوانی مشارکت داشته باشند.

به گفته وی، سپاه روح الله استان مرکزی بیش از ۸۰ عنوان برنامه که ۱۱ عنوان آن شاخص هستند در راستای گرامیداشت سوم خرداد و فتح خرمشهر در دستور کار دارد که در مناطق مختلف استان انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

فقرزدایی و محرومیت‌زدایی رویکرد برنامه بنیاد غدیر

اجرای رویداد بزرگ رسانه‌ای در ایام اربعین با ویژه برنامه «رهرو»

مسئولان دین خود را به مردم خوزستان ادا کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha