امیر ابراهیم رسولی: آیت الله رئیسی متعلق به حزب خاصی نیست

امیر ابراهیم رسولی: آیت الله رئیسی متعلق به حزب خاصی نیست

به گزارش سراج24،  امیر ابراهیم رسولی صبح امروز شنبه 1 خردادماه 1400 در نشست خبری با محوریت انتخابات شوراها در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شورای ائتلاف حزب نیست، اظهار داشت: اینکه آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفتند مستقل آمدند ما تفسیرمان این است که ایشان از جریان نیروهای انقلاب که خارج نشده چون جریان نیروهای انقلاب که حزب نیست.  

 وی افزود: ما جریان نیروهای انقلاب هستیم مطالبه مردمی را به آیت الله رئیسی منتقل کردیم و ایشان با بزرگواری پذیرفتند و ثبت نام کردند ما فکر می‌کنیم یک کاندیدا ممکن است برای خودش یک تصمیمی بگیرد و تصمیمش هم محترم است؛ اینکه ایشان به صورت مستقل به صحنه آمدند مبنی بر خارج شدن از جریان انقلاب نبوده است.

 سخنگوی ائتلاف نیروی انقلاب عنوان کرد: آیت الله رئیسی گفتند متعلق به یک حزب یا دسته خاص نیستم و اقشار مختلف و گروه های مختلف که در ائتلاف بودند از ایشان حمایت کردند و ایشان هم لبیک گفتند و برای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

وی تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بعد از نظر شورای نگهبان درباره اینکه در زمان باقیمانده تا روز رای گیری چه اتفاقی خواهد افتاد برنامه ریزی های مختلفی کرده، قبل از اینکه شورای نگهبان نظرش را بیان کند پلن‌های مختلفی چیده ایم و برنامه ریزی برای انتخابات داریم.

 رسولی در ادامه گفت: اول صبر می‌کنیم شورای نگهبان نظرش را در خصوص صلاحیت نامزدهای انتخابات بدهد و طبق سازوکار این کار رو خواهیم کرد ما همیشه اصرارمان این نیست که همه کاندیدا بروند شاید در استراتژیک این باشد که اتفاقاً بعضی‌ها بمانند و در مناظرات حضور داشته باشند، بعضی ها تا پایان بمانند.

اخبار مرتبط

سیاست خارجی دولت من، محدود به برجام نیست/ امید و اعتماد برمی‌گردد

اولین اقدام دولت جدید؛ مبارزه با بستر‌های فسادزا/سیاست خارجی دولت من، محدود به برجام نیست/ با رئیس‌جمهور آمریکا دیدار نمی‌کنم

نشست خبری رئیس‌جمهور منتخب فردا برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha