پرداخت زکات در زنجان ۲۵۳ درصد رشد دارد

پرداخت زکات در زنجان ۲۵۳ درصد رشد دارد

به گزارش سراج24، هدایت صفری با اشاره به روند جمع‌آوری زکات فطریه توسط کمیته‌امداد امام خمینی (ره) و دبیرخانه شورای زکات استان، افزود: میزان زکات فطره پرداختی مردم استان تاکنون بیش از ۱۱ میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵۳ درصد رشد دارد.

وی با بیان اینکه مبالغ جمع‌آوری شده زکات فطره هر منطقه در کوتاه‌ترین زمان طبق احکام شرعی به دست نیازمندان همان منطقه می‌رسد، گفت: زکات فطره مردم روستاهای استان نیز به نیازمندان همان روستاها، پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با هماهنگی بانک‌های منتخب در استان زکات فطره مومنین در همان روز عید سعید فطر به حساب مددجویان واریز شد و این طرح ابتکاری چندین سال است که در کشور به عنوان الگو مورد استفاده قرار گرفته است.

صفری تاکید کرد: امسال علاوه بر روش‌های نوین و غیر حضوری، با یک هزار و ۶۷۶ پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در محل برگزاری نماز عید فطر، مراکز نیکوکاری، ادارات کمیته امداد و مساجد استان با آرم مخصوص شورای زکات نسبت به جمع آوری زکات فطره هم استانی‌های عزیز اقدام شد.

وی افزود: زکات فطره با مراجعه حضوری مردم استان به پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطره در شهرها، مراکز نیکوکاری و یا پرداخت غیرحضوری از طریق کد دستوری #۵*۰۲۴*۸۸۷۷*، شماره کارت بانکی (فطریه عام) و ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۴۴۹۵( فطریه سادات) ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۲۷۶۱ و تلفن نیکوکاری ۳۳۱۱۶ و تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ جمع‌آوری شد.

اخبار مرتبط

نصب بیلبوردهای شهدا در مناطق مختلف زنجان

زنجان رتبه نخست جهان در درمان سکته مغزی

روند واکسیناسیون جامعه هدف کمیته امداد زنجان مطلوب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha