نامه سردارقاآنی به فرمانده کل گردان‌های القسام منتشر شد

نامه سردارقاآنی به فرمانده کل گردان‌های القسام منتشر شد

به گزارش سراج24؛ در نامه ی سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به فرمانده کل گردان‌های القسام(شاخه ای از حماس) امده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

{ أذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ} الحج 39

برادر عزیز و فرمانده مجاهد آقای ابوخالد محمد الضیف و همه فرماندهان مقاومت در فلسطین حفظهم الله 

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

به حضرتعالی و تمام فرزندان مسلمان فلسطین، فرا رسیدن عید فطر را تبریک عرض می کنم؛ عیدی که امسال آن را با تمام معانی عزّت و کرامت، به برکت جهاد شما و از خود گذشتگی هایتان، با شما سپری می کنیم.

ای شهید زنده ای که عمر خود را در صف اول میدان های جهاد گذرانده اید و علی رغم تمام چالش ها و خطر ها، با گامی استوار و اراده ای قوی و با اطمینان به وعده خدا به پیروزی، استوار مانده اید.

از سوی خود و به نمایندگی از تمامی مسئولین جمهوری اسلامی، حضرتعالی را که فرمانده ای شجاع و فداکار هستید، و نیز  تمام فرماندهان و مجاهدان همه گروه های مقاومت را، مورد خطاب قرار می دهم.

سلام و درود بر مجاهدین سرزمین فلسطین، آنان که به عهد و پیمانی که با خدا بستند، صادقانه وفادارند. همه آنان که عزم، اراده، تلاش و همتشان یکپارچه شده و آنگونه که خداوند عزوجل دوست دارد، بودید و هستید.

{إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُم بُنْیَانٌ مَّرْصُوصٌ} الصف4

سلام و درود بر همه گروه های مقاومت، که جهت تهیه وسایل قدرت و فراهم کردن اسباب پیروزی، به رغم تمامی موانع  و سختی ها، کوشیدند و کلام خداوند متعال در این آیه شریفه را، راهنمای خود قرار داده اند.

{وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُمْ} الأنفال60

 پس به یاری خداوند و توفیق الهی، هر آنچه را که ممکن بود، فراهم ساخته و آماده کردید؛ و به وعده ای که برای کمک به قدس داده بودید، وفادارانه عمل کردید و به دشمن غاصب، طعم رعب و وحشت و شکست و خواری را، چشانده و می چشانید.

سلام و درود بر اهالی مقاوم و مؤمن قدس شریف که مقاومت را در آغوش گرفته و در برابر وحشی گری های دشمن صهیونیستی و جنایات هولناکی که در حق بی گناهان مرتکب می شود، با عزم و اراده و پایداری، استوار و ثابت قدم باقی مانده اند؛ و در راه خدا با عزت و افتخار اقدام به از خود گذشتگی های پی درپی می نمایند، در حالیکه راضی به رضای الهی بوده چشم به پیروزی نزدیک که وعده خداوند متعال است، دارند.

سلام و درود بر مردم مسلمان فلسطین در قدس و کرانه باختری و تمامی شهرهای فلسطینی اشغال شده در سال 1948، که با آگاهی و بصیرت در دفاع از قدس و مقدساتش، و دفاع از غزه و پایداریش برخاسته اند و به جهان ثابت کردند که ملتی زنده و با نشاط بوده و در مسیر پیروزی حرکت می کنند و امکان ندارد با گذشت زمان، حق خود را آنگونه که متوهّمان ناآگاه پنداشته اند فراموش کنند.

برادر عزیز، برادران گرامی، سران، رهبران و فرماندهان مقاومت

ما لحظه به لحظه جزئیات نبرد "سیف القدس" را پیگیری می کنیم. نبردی که به نیابت از امّت و در دفاع از شرف وکرامت ومقدّسات امّت اسلامی، با گردان ها و گروهان ها و تیپ های مقاومت، درگیر آن هستید.

این نبرد، روزگاری جدید را در تاریخ درگیری و مقابله با دشمن صهیونیستی غاصب ،گشود.

مقاومت شما با خون وآتش، معادله سربلندی و عزّت را رقم زد. معادله ای که عبارت است از اینکه دشمن صهیونیستی نمی تواند قدس را بدون یار و یاور و مدافع انگاشته و به آن تهاجم و تجاوز نماید؛ بدون اینکه با پاسخ  بازدارنده مقاومت که برخوردار از قدرتی انباشته شده در طول ده ها سال است، روبرو شود؛ همانگونه که مقام معظّم رهبری امام خامنه ای "حفظه الله" در سخنرانی اخیرشان در روز جهانی قدس فرمودند: حرکت نزولی و رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی، آغاز شده و وقفه نخواهد داشت.

نبرد "سیف القدس"  امّت را به سوی قدس و مقدّساتش باز گرداند و روشن ساخت که، دلهای مسلمانان جهان همچنان به عشق قدس می طپد. این نبرد آشکار ساخت که تمامی سازشکاران و شرکت کنندگان در معامله فروش فلسطین و عادی سازی روابط، فقط نمایشگر هویت خود می باشند، نه نمایانگر خواست ملتها؛ و بدون شک از خیانت های خود پشیمان خواهند شد.

ای فرمانده بزرگ و ای فرماندهان گرامی 

با پایداری خود و ایستادگی برادران مجاهدتان در گروه های مختلف مقاومت،کارزاری شجاعانه و نبردی عظیم را رقم زدید که بار دیگر ضعف و سستی دشمن را ثابت کرد و به حقّ روشن ساخت که (این رژیم) ضعیف تر از خانه عنکبوت است.

در اینجا مایلم بر عهد و پیمانی که شهید قدس و فرمانده عالی مقام، "حاج قاسم سلیمانی" با شما بست، تأکید کنم؛ پیمانی که مبتنی بود بر اینکه " هر قدر فشار ها زیاد تر شود و تحریم ها بیشتر گردد، هرگز فلسطین را تنها نخواهیم گذاشت".

دشمن صهیونیستی به یقین می داند که فلسطین، امروز تنها نیست، بلکه محور مقاومت که هر لحظه گسترده تر و مستحکم تر و بهم پیوسته تر می شود، با اوست و قدس قطب نمای این محور و قبله جهاد آن است.

محوری که رسول الله صل الله علیه و آله وصحبه و سلم و همه کسانی که پیرو آن حضرتند الگوی آن است ، محوری که خداوند متعال در قرآن کریم آنها را چنین توصیف کرده است.

{مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ  وَالَّذِینَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ} الفتح29

در پایان مجدداً به جنابعالی و یکایک مردم مسلمان فلسطین و همه مجاهدان آن سرزمین مقدّس سلام و درود می فرستم و بر دستان حامل سلاح جهاد و دفاع از قدس و مقدّسات، بوسه می زنم.

عهد وپیمان ثابت ما با خداوند عزّوجل این است که "با شما باقی خواهیم ماند" و تا نابودی و زوال رژیم غاصب و ظالم و محو کردن آن از روی زمین و آزادی تمامی خاک فلسطین، از پای نخواهیم نشست و هرگز آرام نمی گیریم.


{وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ} الحج 40

برادر شما اسماعیل قاآنی

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha