یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در زنجان برگزار می شود

یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در زنجان برگزار می شود

به گزارش سراج24، علی کاظمی گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و روز گرامیداشت مقاومت، ایثار و پیروزی، وبینار تجلیل از فاتحان خرمشهر همزمان با کشور در زنجان نیز برگزار و از خانواده‌های شهدای خرمشهر، جانبازان و فرماندهان این عملیات بزرگ تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه اسامی رزمندگان و فرماندهان عملیات آزادسازی خرمشهر به استانداری زنجان برای ابلاغ به ادارات ارائه شده است، افزود: از این رزمندگان و فرماندهان نیز طی مراسمی قدر دانی خواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان گفت: حضور نمادین بر سر مزار شهدای سوم خرداد و افتتاح، کلنگ‌زنی و بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف نیز به مناسبت سوم خرداد در استان انجام می‌شود.

کاظمی از تعویض پرچم مزارهای مطهر شهدای استان خبر داد و گفت: نرم افزارهای چند رسانه‌ای و تولید محتوا به مناسبت این روز تولید می‌شود.

وی با اشاره به آغاز سریال شهید شهریاری همزمان با سوم خرداد در شبکه‌های ملی، بیان داشت: دیدار نمادین با خانواده‌های شهدا و تزریق واکسن به خانواده‌های شهدا رزمندگان و ایثارگران سوم خرداد از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در فضای مجازی و مصلی‌ها در صورت اقامه نماز جمعه از برنامه‌های پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: در صورت بهبود شرایط بیماری کرونا نمایشگاه عکس نیز در مصلی‌ها برگزار می‌شود.

کاظمی یادآور شد: برگزاری یادواره شهدا به صورت مجازی در شبکه‌های اجتماعی و معرفی شهدای عملیات سوم خرداد در بستر شبکه شاد از دیگر برنامه‌های سوم خرداد در زنجان است.

وی گفت: اجرای طرح سپاس، توزیع نرم‌افزار چند رسانه‌ای "روزهای خدایی"، تبلیغات فرهنگی در سایت ایثار و نوید شاهد، ادای احترام به شهدا، اجرای برنامه مشترک با همکاری صدا و سیما، فعالیت موزه شهدا از صبح تا عصر نیز از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است که به همین مناسبت اجرایی می‌شود.

اخبار مرتبط

هیئات مذهبی در محرم پارسال نمره قبولی گرفتند

سهمیه فعالان قرآنی از صندوق فرهنگ به ۱۰ هزار نفر افزایش می یابد

همایش بزرگ بانوان فرهنگی و انقلابی استان زنجان برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha