کشف سلاح‌های آمریکایی در پایتخت

کشف سلاح‌های آمریکایی در پایتخت

به گزارش سراج24، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ صبح امروز در بازدید از دستاوردهای عملیاتی و کشفیات باند بزرگ سلاح و مهمات فاتب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاهی که امروز برپا شد، انهدام سه باند واردکننده سلاح به خصوص سلاح‌های جنگی از غرب کشور به پایتخت بود که به لطف خدا با انهدام هر سه باند و دستگیری ۵۶ نفر ۱۱۶ قبضه سلاح جنگی که بیشتر کلت کمری بود کشف شد.

وی افزود: ۳۷۰۰ فشنگ این سلاح‌ها کشف شد و برای اولین بار ۸۰ درصد سلاح‌ها متعلق به آمریکا و استکبار جهانی بود که توانستیم این باندها را کشف کنیم. همچنین یکی از باندها برای سومین بار دخالت داشت که دستگیر شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: برای اولین بار در سال جدید، امروز اجرای مرحله اول طرح کاشف را داشتیم که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکارانم در پلیس انجام شد.

وی ادامه داد: در این مرحله ۳۰۴ نفر از سارقین حرفه‌ای باندی و دارای سابقه سرقت به عنف، گوشی قاپی، سرقت اماکن خودرو،، لوازم خودرو، جعل و کلاهبرداری، سرقت مسلحانه، قتل، آدم ربایی دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: همچنین حدود ۱۷ نفر از محکومین فراری در این مرحله دستگیر شدند و ۶۰ باند سرقت هم منهدم و ۱۵ باند زورگیری، گوشی قاپی، سرقت منزل، مغازه و اماکن، ۱۶ باند سرقت خودرو، موتورسیکلت و لوازم آن، ۱۲ باند جعل و کلاهبرداری و ۵ باند آدم ربایی و تجاوز دستگیر شدند مانند پدر و مادر فردی که دو فرزند و داماد خود را قتل رساندند که در این مرحله دستگیر شدند.

سردار رحیمی در پایان گفت: آنچه برای ما مهم است تحویل به موقع اموال و وسایلی است که انشاالله به مالباخته‌ها برمی‌گردد.

اخبار مرتبط

محدودیت تردد برای مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

دستگیری ۱۶۰۰ گرداننده سایت‌های‌ قمار/ تاکنون تخلف انتخاباتی نداشته‌ایم

ثبت سرقت خودرو و استعلام خودروهای مکشوفه در نرم‌ افزار موبایلی «پلیس من»

0 نظر

ارسال نظر

capcha