تجمع مردمی درحمایت از مردم مظلوم فلسطین در کرمانشاه برگزار می‌شود

تجمع مردمی درحمایت از مردم مظلوم فلسطین در کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای به شرح زیر قتل عام وحشیانه مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین توسط رژیم غاصب، جعلی و کودک‌کش اسرائیل را شدیداً محکوم کرد:

فلسطین قهرمان با تمام وجود در برابر رژیم غاصب صهیونیست ایستاده و با قامت استوار از قدس شریف قبله اول مسلمین دفاع می‌کند و فرزندان مقاوم فلسطین و پرورش یافتگان مکتب حاج قاسم سلیمانی، شهید عزیز قدس، مصمم هستند تا طومار ننگین رژیم صهیونیستی را در هم بپیچند.

اگر چه سردمداران استکبار در برابر این همه سبعیت و وحشیگری و شهادت مظلومانه کودکان و زنان فلسطینی سکوت اختیار کردند، ولی ملت‌های آزاده دنیا بیش از هر زمانی این جنایات را محکوم کرده و تنفر خود را از این رژیم کودک کش ابراز کردند.

مردم انقلابی کرمانشاه همگام با سایر ملت‌ها، از امُّ القرای جهان اسلام با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از جنایات ددمنشانه اسرائیل غاصب ابراز کرده و اعلام خواهند کرد که فلسطین تنها نیست.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از مردم فهیم و انقلابی کرمانشاه می‌خواهد تا با رعایت دقیق مسائل بهداشتی در تجمع مردمی حمایت از جبهه مقاومت و محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی شرکت کرده و پیام حمایت خود را از فلسطین مظلوم و جبهه مقاومت اسلامی به دنیا مخابره کنند.

این تجمع پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح مقابل مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

فعالان فضای مجازی با التهاب‌آفرینی اعتماد عمومی را خدشه‌دار نکنند

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

مردم از بلاتکلیفی و سیاسی شدن پروژه‌ها خسته شده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha